5 posiłków dziennie i działa!

Jedząc pięć, dobrze zbilansowanych posiłków w ciągu dnia, w odstępach 2-3 godzinnych, utrzymujemy w organizmie właściwy poziom insuliny, spalamy kalorie i unikamy tym samym odkładaniu się tłuszczu.

W ten sposób skutecznie kontrolujemy wagę ciała, hamujemy nadmierny apetyt i zapobiegamy uczuciu głodu. Dzięki przyzwyczajeniu swojego organizmu do systematycznego jedzenia, krótkim przerwom między posiłkami bez trudu zapominamy o słodkich przekąskach i wizytach w fast-foodach. A zamiast ospałości i zmęczenia, zawsze mamy w sobie dużo energii i chęci do życia.

Tradycyjny model trzech posiłków dziennie dietetycy już dawno uznali za przestarzały. Jeszcze bardziej niezdrowy jest coraz powszechniejszy zwyczaj jadania tylko dwa razy dziennie z reguły lunchu i obfitej kolacji. Jedząc zbyt dużo naraz, podnosimy nadmiernie poziom insuliny we krwi i niezdrowo rozpychamy nasz żołądek. Organizm zmuszony jest wtedy spalać węglowodany zamiast tłuszczu, dlatego nawyk spożywania małej liczby obfitych posiłków powoduje tycie.
Z myślą o ułatwieniu właściwego odżywania, powstał pomysł na Easy Diet. Firma proponuje całodzienne wyżywienie w formie 5 bardzo urozmaiconych, a jednocześnie niskokalorycznych posiłków.

Posiłki proponowane przez Easy Diet są świeże, zdrowe i bardzo smaczne. Doświadczeni kucharze przygotowują je codziennie w taki sposób, aby nie traciły cennych witamin oraz składników mineralnych. Zaletą proponowanej diety jest jej wielka różnorodność i estetyczny wygląd, dzięki czemu szybko się nie nudzi i nie wymaga kłopotliwych wyrzeczeń.
Menu proponowane przez Easy Diet jest dobrze zbilansowane. Jego komponowaniem zajmuje się na bieżąco doświadczony dietetyk. Na razie oferta Easy Diet to standardowe zestawy dietetyczne 1000 i 1400 kcal. Jednak firma planuje rozszerzenie oferty o nowe rodzaje diet m.in. dieta makrobiotyczna, ekologiczna.

Dieta Easy Diet kierowana jest przede wszystkim do osób aktywnych zawodowo, którym brakuje czasu na codzienne zakupy i gotowanie, a jednocześnie dbających o zdrowie i szczupłą sylwetkę. Pięć posiłków dziennie pozwala normalnie funkcjonować bez uczucia głodu i daje pewność, iż dostarczane posiłki są zawsze świeże, pełne witamin oraz odpowiednio zbilansowane. Przy okazji umożliwia pozbycie się zbędnych kilogramów.
Dzięki Easy Diet okazuje się, że zdrowe odżywianie i odchudzanie nie musi być trudne.
Ty się odchudzasz, my gotujemy !
Joanna Koszewska
dietetyk