Chcesz wywrzeć pozytywne wrażenie? Oto 5 zachowań, które Ci w tym...

Jak ona to robi? – myślimy o brzydkiej koleżance, która prowadzi niesamowite życie, ma duże powodzenie u płci przeciwnej i jest zawsze otoczona sporym gronem przyjaciół czy znajomych. Co sprawia, że jesteśmy atrakcyjni dla innych?

Kilka słów o parzeniu kawy w domu

Wśród Polaków można zauważyć coraz większą potrzebę zgłębiania tematów żywieniowych. Nie chodzi wyłącznie o kwestie dietetyczne, ale o samą świadomość na temat produktów, które spożywamy. Tak samo jest w przypadku kawy.

Jak zbudować wielokulturowy zespół? Oto co warto wiedzieć

Jeśli Włoch spóźni się na spotkanie z Niemcem, nie będzie ono udane. Gdy temperamentny Hiszpan zacznie krzyczeć na spokojnego Fina, ten zmieni pracę. Wielokulturowy zespół pozwala realizować międzynarodowe projekty, ale wymaga umiejętności zawierania kompromisów.

W obiektywie Mario Sorrenti – nowa kampania MANGO

Mango prezentuje najnowszą wiosenno-letnią kampanię SS18, wykonaną przez fotografa Mario Sorrenti, która skupia się wokół intymności i zależności pomiędzy ludźmi. Anna Ewers, Amber Valetta oraz Noah Mills przekazują jednomyślnie ideę przynależności do grupy.

Jakie buty na wiosnę 2018. Największe modowe trendy

Choć śnieg wciąż sypie, a temperatury nie przekraczają zera, czas pomyśleć o wiosennych butach. Już wkrótce zrobi się cieplej, a wtedy ciepłe kozaki i śniegowce schowamy głęboko do szafy.

LiftPico, czyli dwudniowy lifting twarzy

Pierwsze objawy utraty jędrności skóry i zmiany owalu twarzy pojawiają się około 30 roku życia. Czas ten jest oczywiście indywidualny i zależy od skłonności rodzinnych oraz trybu życia (odżywianie, nawodnienie, ekspozycja na UV).

Dyspareunia – problem podczas uprawiania seksu

Dyspareunia to zaburzenie seksualne objawiające się bolesnym lub utrudnionym współżyciem płciowym. I choć dolegliwość ta nierzadko bywa przyczyną poważnych konfliktów osobistych i lęków, wciąż niewiele pacjentek decyduje się na rozmowę o swoim problemie z lekarzem. Takie podejście to oczywiście błąd, bowiem w tym wypadku przerwanie milczenia jest pierwszym krokiem w kierunku leczenia.

Jak fizjoterapeuta pomoże nam w bólu pleców?

Prawie 80% Polaków doświadczy w ciągu swojego życia ostrego bólu pleców. U części z nich dolegliwości będą nawracać lub staną się przewlekłe, co może obniżyć ich jakość życia i zdolność do pracy. Coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej przed ekranami komputerów, tabletów i telefonów, a posiadanie własnego samochodu odebrało nam ostatnie minuty codziennego marszu na przystanek autobusowy.

Ostroga – bolesny problem stóp

Problem ostrogi piętowej nie dotyczy wyłącznie osób starszych, ale także młodych i w wieku średnim. Schorzenie to może przydarzyć się każdemu, niezależnie od prowadzonego trybu życia.

Pokaż mi swoje paznokcie, a powiem ci na co chorujesz

Paznokcie to niejako wizytówka człowieka. Brudne i nieestetyczne mogą odstraszyć potencjalnego klienta, czy pracodawcę. Czasami ich wygląd nie zależy od higieny, a od naszego zdrowia. Kiedy warto zwrócić uwagę na zmiany, które zaszły w obrębie naszych palców?

„Czy zdradę można przebaczyć?”Anne B. Ragde

Czy można liczyć na przebaczenie za zdradę? Nagrodzona Booksellers' Prize Anne B. Ragde powraca w wielkim stylu.

„Piękno wszechświata” Brian Greene

Brian Greene odkrywa przed nami, warstwa po warstwie, kolejne tajemnice rozdziera i pokazuje Wszechświat.

Maja Lidia Kossakowska „Bramy światłości tom 2”

Cykl Zastępy Anielskie to jeden z najbardziej kultowych cykli w polskiej fantastyce, a każdy kolejny tom, niecierpliwie wyczekiwany już jest!

Natalia Jagiełło-Dąbrowska „Kiedy przyjdzie czas”

Urlop na Majorce był najlepszym urlopem w życiu Julii. I zakończył się w najgorszy z możliwych sposobów. Julia wraca do Londynu. Co dalej?

„Zapomniany świat” Tomasz Trzciński

Skrajne niedożywienie nie jest marginalnym problemem - obecnie dotyczy aż 800 milionów ludzi na całym świecie. Czy możemy im pomóc?

„Haftowane gałgany” Krystyna Sienkiewicz

Haftowana słowami osobista opowieść o intymnym świecie Krystyny Sienkiewicz z przedmową i poetyckimi komentarzami Agnieszki Osieckiej.

Horoskop od 20 do 27 lutego

I kolejny tydzień za nami. Czy był wystarczająco dobry? Bliźnięta w poniedziałek mogą mieć chandrę, przytłaczać je będą codzienne obowiązki, nuda i rutyna. Nie pozwólcie na to, aby złe nastawienie zepsuło kolejne dni!

Pulpety z soczewicą

Soczewica zawiera magnez i witaminę B6, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Wspomaga leczenie anemii, ponieważ jest źródłem żelaza oraz ma niski indeks glikemiczny. Smacznym daniem z tej rośliny są pulpety. Tylko jak je przyrządzić?

Redakcja testuje maseczki CHIC CHIQ

Maseczki CHIC CHIQ to trochę inna wersja znanego wszystkim kobietom rytuału wieczornej przyjemności. Co je wyróżnia i czy warto je kupić? O tym dzisiaj.

Co powinno jeść dziecko, by mieć zdrowe zęby?

Od tego, co przygotujesz swojemu dziecku na drugie śniadanie zależy, czy sięgnie w przyszłości po szkodliwe dla zębów „śmieciowe jedzenie”. Z kolei dobrze skomponowany szkolny posiłek wzmocni zęby i dziąsła twojego dziecka. Dentysta Aleks Charniuk, z kliniki Stankowscy & Białach w Poznaniu podpowiada, co „na ząb” można przygotować dziecku do szkoły.