Co zrobić by zwiększyć ochotę na seks?

Przemęczenie, stres, niezdrowy styl życia to tylko niektóre przyczyny braku ochoty na igraszki w łóżku. Brak ochoty na seks to problem, który niejednokrotnie spędza sen z powiek zarówno kobietom jak i mężczyznom. Według badań, aktywność seksualna Polaków regularnie spada.

Niepublikowane zdjęcia z filmu „Kobiety mafii”!

Na zdjęciach między innymi: Bogusław Linda w towarzystwie gangsterów, śpiewająca Julia Wieniawa, roztańczony Piotr Stramowski, Agnieszka Dygant w fabryce narkotyków, Katarzyna Warnke na zakupach, a Olga Bołądź na torturach!

Dramatyczna sytuacja kobiet w Japonii

Japonia to kraj kojarzący się z wysokim poziomem kultury osobistej, podporządkowaniem etykiecie i społeczeństwem kolektywnym. Wydaje się, że zasady te powinny być realizowane w każdej sferze życia społecznego, jednak prawa kobiet w Japonii pozostają pod znakiem zapytania.

Idealne buty do biegania. Jak je wybrać?

Już nie tylko trampki – na rynku są setki modeli butów do biegania. Które wybrać, by osiągnąć optymalne wyniki sportowe?

Kolekcja Anety Kręglickiej dla marki L’AF

Aneta Kręglicka to modelka i bizneswoman. Debiutuje w roli projektantki kolekcji odzieżowej dla marki L’AF. Dlaczego to zrobiła? Skąd inspiracja? Jak kolekcja jest spójna z nią jako kobietą, Polką? Jakie stylizacje lubi?

Piegi, plamki, przebarwienia

Jedni uważają, że dodają uroku, inni najchętniej by się ich pozbyli – a mowa o… piegach. Przebarwienia pojawiające się na skórze często są źródłem kompleksów. Na szczęście można się ich skutecznie pozbyć.

Ostroga – bolesny problem stóp

Problem ostrogi piętowej nie dotyczy wyłącznie osób starszych, ale także młodych i w wieku średnim. Schorzenie to może przydarzyć się każdemu, niezależnie od prowadzonego trybu życia.

Pokaż mi swoje paznokcie, a powiem ci na co chorujesz

Paznokcie to niejako wizytówka człowieka. Brudne i nieestetyczne mogą odstraszyć potencjalnego klienta, czy pracodawcę. Czasami ich wygląd nie zależy od higieny, a od naszego zdrowia. Kiedy warto zwrócić uwagę na zmiany, które zaszły w obrębie naszych palców?

Każdy z nas może zachorować na otyłość!

Coraz większa liczba osób zmaga się z nieprawidłową masą ciała. Jak pokazują badania ponad 1/3 Polaków boryka się z nadwagą, a 17% choruje na otyłość1. Powszechnie uważa się, że w większości przypadków problem można wyeliminować za pomocą zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. Tymczasem, podstawowym źródłem problemu jest zakłócenie równowagi energetycznej w organizmie chorego oraz regulacji w spożywaniu pokarmów.

Zdrowie pochodzi z jelit – o zaburzonej barierze jelitowej i chorobach autoimmunologicznych

Lekarze coraz częściej diagnozują choroby autoimmunologiczne, takie jak celiakia, choroba Hashimoto, choroba Leśniowskiego-Crohna czy wrzodziejące zapalenie jelit. Jaka może być przyczyna tych problemów? Za naszą odporność i sprawne działanie układu immunologicznego w dużej mierze odpowiadają jelita, które są nie tylko powierzchnią do trawienia i wchłaniania, ich mikroflora stanowi także barierę ochronną przed światem zewnętrznym.

Maja Lidia Kossakowska „Bramy światłości tom 2”

Cykl Zastępy Anielskie to jeden z najbardziej kultowych cykli w polskiej fantastyce, a każdy kolejny tom, niecierpliwie wyczekiwany, witany jest na rynku czytelniczym z ogromną radością. Nikt z naszych nie zostaje sam w potrzebie. Nigdy. Naprawdę, nigdy. 

Natalia Jagiełło-Dąbrowska „Kiedy przyjdzie czas”

Urlop na Majorce był najlepszym urlopem w życiu Julii. I zakończył się w najgorszy z możliwych sposobów. Julia wraca do Londynu przekonana, że Hektor, jej wielka miłość, oszukał ją, że była tylko jego zabawką. Pragnie o wszystkim zapomnieć, pogodzić się ze stratą i bólem

„Zapomniany świat” Tomasz Trzciński

Skrajne niedożywienie nie jest marginalnym problemem - obecnie dotyczy aż 800 milionów ludzi na całym świecie. Czy możemy im pomóc? Tomasz Trzciński, psycholog, uważa że tak.

„Haftowane gałgany” Krystyna Sienkiewicz

Haftowana słowami osobista opowieść o intymnym świecie Krystyny Sienkiewicz z przedmową i poetyckimi komentarzami Agnieszki Osieckiej. Ozdobiona fotografiami Krysinych gałganków i wnętrz. Pierwsza i chyba najbliższa sercu książka napisana przez aktorkę.

„Pasożyty w twoim mózgu” Kathleen McAuliffe

Są wszędzie. W piaskownicach i ogrodach. Atakują nas w pracy, w autobusie, w naszych kuchniach. Sterując nami od tysięcy lat, powodują choroby, a także oddziałują na zdolność podejmowania decyzji.

„Mózg dziecka. Przewodnik dla rodziców” Álvaro Bilbao

W trakcie pierwszych sześciu lat życia mózg dziecka dysponuje możliwościami, których nie będzie mieć już nigdy potem.

Panna Cotta według Mateusza Gesslera

Panna Cotta to pyszny deser, który sprawdzi się świetnie na każdą okazję. Mateusz Gessler zdradza, jak przygotować go szybko i pysznie!

Redakcja testuje maseczki CHIC CHIQ

Maseczki CHIC CHIQ to trochę inna wersja znanego wszystkim kobietom rytuału wieczornej przyjemności. Co je wyróżnia i czy warto je kupić? O tym dzisiaj.

Jak przetrwać ciążę zimą?

Zima ze swoimi niskimi temperaturami, śliskimi chodnikami czy wszechobecnymi wirusami potrafi być bardzo uciążliwa. Szczególnie jednak daje się we znaki kobietom w ciąży. Na szczęście, dla zachowania bezpieczeństwa i zdrowia nie muszą zamykać się w domu. Wystarczy zastosować się do kilku porad.