Tylko u nas – Anna Karczmarczyk! Jaka jest tajemnica sukcesu serialu...

Anna Karczmarczyk grając Ankę miała okazję sprawdzić się w nowej roli. W rozmowie zdradza między innymi szczegóły z planu "Za marzenia", a także swoje must have urodowe i modowe.

Dr Bartosz Pawlikowski – specjalista dermatolog, wysokiej klasy ekspert w dziedzinie...

Bartosz Pawlikowski – specjalista Dermatolog, wysokiej klasy ekspert w dziedzinie laseroterapii, członek Amerykańskiego Towarzystwa Laseroterapii i założyciel pierwszego w Polsce Centrum Szkoleń z Laseroterapii w Praktyce kształcącego lekarzy.

4 kroki do idealnego treningu biegowego

Bieganie to sport dla każdego – nie tylko dla doświadczonego sportowca, ale również amatora-entuzjasty. Biegać można w każdym wieku, a zaletą tego sportu jest to, że nie potrzeba drogiego sprzętu i skomplikowanych przygotowań.

Jak wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim?

Czasy, kiedy pojawienie się na świecie dziecka oznaczało koniec kariery zawodowej odeszły już do przeszłości. Dziś, oprócz kwestii finansowej, która jest najczęściej wymienianym powodem powrotu do pracy, pojawia się również kwestia związana z rozwojem kariery zawodowej.

Nie bój się słodkości w garderobie – włóż róż i już!

Wiosna to czas diet, zrzucania wagi, detoksów i „robienia formy” przed latem. A gdzie odchudzanie, tam na słodkości miejsca nie ma… Chyba, że w formie ubrań i dodatków, które na tle budzącej się do życia zieleni prezentują się najlepiej.  

Focus na pióra – moda dla odważnych?

Moda festiwalowa od kilku lat wzbudza emocje miłośników i obserwatorów najnowszych trendów. Wiele motywów wykorzystywanych podczas festiwali przenosi się na stałe do mody ulicznej.

Dipped brows – czyli nowy hit w stylizacji brwi

Nie jest tajemnicą, że tendencje w stylizacjach brwi nieco się wymknęły spod kontroli. Chociaż brwi są popularne na Instagramie, to większoci szalonych pomysłów nie możemy przenieść do życia.

Karotenoidy – czym są i jak służą człowiekowi?

Czym są karotenoidy, gdzie ich szukać i dlaczego są cenne w codziennej diecie? Wyjaśnia ekspert, dr hab. Dariusz Włodarek ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Sprawdź, czy jesteś zagrożony hałasem!

Aż 44% Europejczyków narażonych jest na ten rodzaj hałasu, który negatywnie wpływa na zdrowie. To drugi, po zanieczyszczeniu powietrza, największy problem ekologiczny Unii Europejskiej.

Herbata do śniadania – jak wpływa na nasz organizm?

Każdy wie, że warto jeść pełnowartościowe i różnorodne produkty. A jak na nasz organizm wypływa pita do śniadania herbata?

Zadbaj o swoje zdrowie w 6 krokach!

Zatroszcz się kompleksowo o zdrowie wykorzystując wiosenną motywację. Lekarze zdradzają 6 prostych sposobów.

„Biblia diabła” Leszek Herman

„Biblii diabła” odsłania tajemnice skarbca katedry w malowniczym Kamieniu Pomorskim oraz historię procesów o czary.

„Czerwony Pająk” Katarzyna Bonda

Wszystko ma swój koniec. „Czerwony Pająk”, ostatnia część serii kryminalnej Katarzyny Bondy z profilerką Saszą Załuską, w księgarniach od 23 maja.

„Jesteś wędrówką” Paulina Młynarska

Boisz się zmian? Na myśl o samotnej podróży na drugi koniec świata dostajesz ataku paniki? To najlepszy moment, żeby śmiało pójść własną drogą.

„Snajperki. Dziewczyny w armii Stalina” Lyuba Vinogradowa

"Zabij Niemca!- głosiły sowieckie propagandowe ulotki. Wszyscy mieli obowiązek zaciągnąć się do armii sowieckiej.

„W cieniu magnolii” Anna Płowiec

Niewinna gra w pokera w domu Alicji okazała się nowym rozdaniem nie tylko kart, ale i uczuć.

„Trening ikigai” Hector García, Francesc Miralles

Japończycy wiedzą, jak dobrze zacząć swój dzień. Ich drobne nawyki i zwyczaje pomagają im dożyć stu lat.

Od 16 do 23 kwietnia 2018

Barany na początku tygodnia mogą być poirytowane, drażnić je będą ludzie nadmiernie wobec nich opiekuńczy, obowiązki domowe mogą sprawiać im trudność.

Lody czekoladowo – herbaciane

Lody domowej roboty będą o wiele zdrowsze niż te kupne. Dodatkowo, jeśli mamy alergię na białko mleka lub jesteśmy na diecie i ograniczamy cukier – ten deser będzie dla nas idealny.

Redakcja testuje: Trends From Paris marki L’Oréal Paris

To właśnie kosmetykami L’Oréal Paris malowane są modelki, które później prezentują kolekcje największych projektantów. Nowości kosmetyczne używane podczas Paris Fashion Week dostępne są już w Polsce.

NASTROJE

Więcej