Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska – założycielka i właścicielka SPIN Project Pole Dance Studio

Motto życiowe: "Wierzę w potęgę podświadomości, w to że jesteśmy w stanie zaprojektować swoją rzeczywistość, że uwierzyć znaczy móc i zrealizować".

Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska
Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska

Kobieta Sukcesu

Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska – założycielka i właścicielka SPIN Project Pole Dance Studio, a także instruktor Pole Dance.

O firmie

Spin Project pole dance studio to miejsce dla kobiet, które są świadome swoich potrzeb i oczekiwań, dążą do celu, a zarazem chcą świetnie się bawić w gronie osób, które odkrywają magię Pole Dance.
SPIN powstał w 2014 roku, we wrześniu będziemy świętować drugą rocznicę istnienia tego wyjątkowego miejsca na sportowej mapie Warszawy.

Życiorys

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Przez wiele lat pracowałam, jako specjalista do spraw marketingu i pr, organizator eventów firmowych.
Sport jest obecny w moim życiu od zawsze, lubię aktywnie spędzać wolny czas, podróżować, poznawać nowe miejsca i smaki. Wiele uwagi poświęcam na zdrowy tryb życia, odpowiednią dietę i rozwój w różnych dziedzinach sportowych.

Na własną firmę zdecydowałam się, ponieważ…

Moja przygoda z Pole Dance zaczęła się ponad pięć lata temu i to, co początkowo było jedynie oryginalną formą spędzania wolnego czasu, przerodziło się w prawdziwa pasję.
Gdyby ktoś zapytał mnie jeszcze dwa lata temu czy jestem gotowa otworzyć własną firmę odpowiedziałabym, że nigdy w życiu tego nie zrobię, nie podejmę ryzyka, nie odważę się.
Zmieniłam swoje nastawienie, gdy podczas drugiego w moim życiu Maratonu (bieg na dystansie 42,195 km), w chwili zwątpienia, gdy miałam wrażenie, że 30 kilometr będzie moim ostatnim na tej trasie, zaczęłam sobie powtarzać – jeśli dobiegniesz do mety- to znaczy, że możesz wszystko! Dobiegłam, poprawiłam swój czas z poprzedniego maratonu, a w głowie miałam zaczątki planu na mój własny biznes. Dzięki wsparciu wspaniałego Męża i całej rodziny odważyłam się zrealizować marzenia.
Wszystko potoczyło się bardzo szybko, zrezygnowałam z pracy w korporacji, znalazłam odpowiedni lokal, założyłam działalność, rozpoczęłam remont. Powstał SPIN.

Największa obawa przed założeniem firmy

Od momentu pojawienia się pomysłu o własnym biznesie nawet przez chwilę nie pomyślałam by z niego zrezygnować. A obawy- przede wszystkim związane z kwestiami finansowymi- otworzenie profesjonalnego studia pole dance to duże nakłady, ryzyko i poświęcony czas.

Największy zawodowy sukces

Sukcesem jest dla mnie stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym liczy się profesjonalizm, najwyższa jakość oferowanych usług, ale przede wszystkim atmosfera. Konsekwentne realizowanie własnej wizji i ciągłe rozwijanie oferty.

Odniosłam sukces, ponieważ…

Na początku września 2014 ruszyły zapisy do grup. Dzisiaj po dwóch  latach  bardzo intensywnej pracy mogę powiedzieć że SPIN PROJECT pole dance studio to jedno z najlepszych studiów pole dance z niepowtarzalną atmosferą, pełną pasji motywującą kadrą i coraz większym gronem zadowolonych Kursantek. Udało mi się stworzyć miejsce dla kobiet, w którym mogą wspólnie rozwijać swoją pasję, wyzbywać się kompleksów, podnosić swoją samoocenę, dbać o swoje ciało w przyjaznej, motywującej atmosferze.
Odniosłam sukces ponieważ konsekwentnie realizuje swoje marzenia, nie poddałam się mimo większych czy mniejszych przeciwności losu, otaczam się wyjątkowymi, pełnymi pasji ludźmi, jestem uparta, konsekwentna i potrafię znaleźć w sobie energię i motywację do dalszego rozwoju.
O SPINie  mogłabym długo opowiadać, więc najlepiej będzie, jeśli po prostu przyjmiecie zaproszenie i odwiedzicie studio.

Największa przeszkoda, którą pokonałam w drodze na szczyt

Myślę, że szczyt jeszcze przede mną.

Najszczęśliwsza chwila w karierze

Jest wiele takich chwil. To dzięki nim mam siłę i motywację do ciągłego rozwoju, i mogę śmiało powiedzieć że jestem szczęśliwa i spełniona.

Najważniejsze, najpiękniejsze, najcenniejsze w moim życiu zawodowym jest…

Wspaniali ludzie, z którymi mogę dzielić swoją pasję, zgrany zespół utalentowanych, wyjątkowych osób, a przede wszystkim to, że robię to co kocham i wiem, że wciąż mogę się rozwijać.

Największe marzenie

Być szczęśliwą i dzielić to szczęście z osobami, które mnie otaczają, wspierają i inspirują.

Najbliższa przyszłość

Przede mną prawdziwe wyzwanie – sprawdzić się w roli mamy i pogodzić nowe obowiązki z prowadzeniem firmy i powrotem na salę w roli trenera.

Rada dla kobiet, które pragną odnieść sukces

Jeśli czegoś pragniesz, możesz osiągnąć wszystko, nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń, nawet jeśli wydają Ci się nieosiągalne, obdarzaj ludzi szacunkiem i uwagą jakiej sama oczekujesz i nie bój się prosić o pomoc.

Kontakt:
http://www.spinproject.pl/
https://www.facebook.com/SPINprojectpoledancestudio/

Redaktor: Natalia Wesoła/Obcasy.pl

Wpis znaleziono dzięki:

- Kobieta Sukcesu

- Businesswoman

- Pole dance