Astrologia

... Te same gwiazdy, które kręciły się wkoło nad niwami Chaldei, krążyły nad egipskimi piramidami i świeciły nad dżunglami Indyj, migocą i teraz nad dachami wielkich miast. I dziś są objawieniem dla tych, co mają oko bystre i duszę otwartą, bo prastara wiedza astrologii promienieje jak gwiazdy same. Ni tysiąclecia, ni klątwy, prześladowania i szyderstwa nie zwyciężyły jej - dr. Pundi B.A. Agnihotri - Indie z Polskiego Kalendarza Astrologicznego 1934 roku

W dziale astrologia znajdziesz ciekawe tematy w formie video i artykułów dotyczące szeroko pojętej ezoteryki, rozwoju duchowego i dywinacji,a także horoskopy. Piszą dla Was najlepsi eksperci ezoteryczni w Polsce, ściśle współpracujący z ezoteryczna.tv . Numerologia, wróżby,anioły, magia, życie zgodne z odwiecznymi prawami natury i kosmosu - to tylko niektóre z poruszanych przez nas tematów...

Makijaż zgodny ze znakiem zodiaku? Trochę kontrowersyjnie!

Makijaż dopasowany do znaku zodiaku to pomysł utalentowanej makijażystki z Toronto - Setareh Hosseini. Szalone fryzury, metaliczne odcienie przede wszystkim indywidualne dla każdego znaku!

Od 7 do 14 maja 2018

Na początku tygodnia Rybom będzie się wydawać, że praca je przerasta, wszystko toczy się zbyt szybko, stawia się przed nimi za duże wymagania. Wodniki zaś wraz z poniedziałkiem będą pełne energii i zapału, wezmą się za realizację swoich zadań, działania przyniosą im satysfakcję.

Horoskop od 30 kwietnia do 5 maja

W poniedziałek Ryby będą w kiepskim humorze, sprawy będą się układać nie po ich myśli, choć od 21 lutego zasiadły na piedestale!

Horoskop od 23 do 29 kwietnia 2017

Mamy nadzieję na dobry tydzień. Jak i wam tak i sobie życzymy dobrej przepowiedni!

Od 16 do 23 kwietnia 2018

Barany na początku tygodnia mogą być poirytowane, drażnić je będą ludzie nadmiernie wobec nich opiekuńczy, obowiązki domowe mogą sprawiać im trudność.

Horoskop tygodniowy od 2 do 8 kwietnia 2018

Horoskop w astrologii to przepowiednia lub charakterystyka danej osoby, czy też wydarzenia, sporządzona na podstawie układu ciał niebieskich według daty, godziny i miejsca.

Horoskop tygodniowy od 26 marca do 1 kwietnia

Horoskop przepowie Wróżka Oriana, wróżka pokoleniowa, karciarka. Zapraszam na cykliczny horoskop tygodniowy

Horoskop wróżki Oriany (19.03 – 25.03)

Horoskop przepowie Wróżka Oriana, wróżka pokoleniowa, karciarka. Zapraszam na cykliczny horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia od 12 do 19 marca 2018

Co nam przyniesie kolejny tydzień. Czy będzie pozytywny? Te rozwiązania przyjdą niespodziewanie, a problemy rozpłyną się wraz z niskimi temperaturami!

Horoskop tygodniowy od 5 do 11 marca 2018

Wróżka Oriana przepowie horoskop z kart klasycznych na ten tydzień!

Horoskop od 26 lutego do 5 marca 2018

Wejdź do magicznego świata tylko dla Ciebie! Co Ci się przytrafi w ten tydzień, czy będzie wyjątkowy?

Horoskop od 20 do 27 lutego

I kolejny tydzień za nami. Czy był wystarczająco dobry? Bliźnięta w poniedziałek mogą mieć chandrę, przytłaczać je będą codzienne obowiązki, nuda i rutyna. Nie pozwólcie na to, aby złe nastawienie zepsuło kolejne dni!

Horoskop tygodnia 13-20.02 lutego 2018

Drogi Wodniku, czas powalczyć o swoje. Pasywne przyglądanie się temu, co dzieje się na około nic nie wniesie w Twoje życie.

Sprawdź swoją aurę na Nowy Rok? Nasi specjaliści czekają na Ciebie

Rok 2017 już prawie, prawie przeszedł do historii. Na pewno był pełen wyzwań i różnych doświadczeń, nie zawsze tych dobrych. Chcesz zacząć nowy rok bez złej energii? Mamy na to sposób.

Przypadek czy przeznaczenie?

„Jaki ten świat jest mały” – wielokrotnie powtarzał każdy z nas. Jedna z teorii brzmi, że od każdego człowieka na ziemi, dzieli nas siedem osób…Mężczyzna stojący w kolejce do kiosku mijany w porannym biegu do pracy, stewardessa podająca nam drinka w samolocie, czy wreszcie starsza Pani stąpająca powolutku po chodniku z pieskiem na smyczy…

Kosmetyki mineralne – dlaczego warto zabrać je na wakacje?

Przed nami długie, słoneczne dni. W okresie lata skóra narażona jest na działanie promieniowania UV, które choć niewidzialne, często powoduje szereg nieodwracalnych zmian. Jak zatem wybrać najlepszą ochronę SPF, która równocześnie miałaby właściwości pielęgnacyjne? Odpowiedzią są kosmetyki mineralne!

Słoik do pracy? Tak – wypełniony sałatkami!

Co na lunch? Zaczynające pysznić się na straganach warzywa aż się proszą, by po nie sięgnąć! Zamiast tradycyjnego obiadu lub drugiego śniadania do pracy możemy przygotować pyszne, obfite w witaminy i inne składniki mineralne, sałatki. A dodatkowo – niebanalne, bo spakowane do… słoika!