HOROSKOP

Kto z nas nie wierzy w świat magii i czarów? Astrologia jako dawna nauka, w którą wierzyli najwięksi z naukowców i mentorów dziś jest formą rozrywki czytanej w kolorowych czasopismach! A przecież to wpływ planet na naszą osobowość i cechy charakteru. Kogo nie zaciekawił fakt, jak będą wyglądały relacje z nowym partnerem, albo co przyniesie dany rok?

Od 11 do 18 czerwca 2018

Wszyscy chcemy myć szczęśliwi, ryby będą na początku tygodnia miały dobre relacje w pracy, nosa do interesów i mogą odczuć poprawę w finansach. A co się przydarzy innym?

Horoskop od 21 do 27 maja

To będzie wyjątkowy i dynamiczny tydzień. Czy sprostacie biegowi wydarzeń?

Horoskop od 14 do 21 maja

Ryby na początku tygodnia będą niezdecydowane, niepewne siebie i swoich wyborów. Czy zmienne humory będą towarzyszyć Rakom?

Od 7 do 14 maja 2018

Na początku tygodnia Rybom będzie się wydawać, że praca je przerasta, wszystko toczy się zbyt szybko, stawia się przed nimi za duże wymagania. Wodniki zaś wraz z poniedziałkiem będą pełne energii i zapału, wezmą się za realizację swoich zadań, działania przyniosą im satysfakcję.

Horoskop od 30 kwietnia do 5 maja

W poniedziałek Ryby będą w kiepskim humorze, sprawy będą się układać nie po ich myśli, choć od 21 lutego zasiadły na piedestale!

Horoskop od 23 do 29 kwietnia 2017

Mamy nadzieję na dobry tydzień. Jak i wam tak i sobie życzymy dobrej przepowiedni!

Od 16 do 23 kwietnia 2018

Barany na początku tygodnia mogą być poirytowane, drażnić je będą ludzie nadmiernie wobec nich opiekuńczy, obowiązki domowe mogą sprawiać im trudność.

Horoskop tygodniowy od 2 do 8 kwietnia 2018

Horoskop w astrologii to przepowiednia lub charakterystyka danej osoby, czy też wydarzenia, sporządzona na podstawie układu ciał niebieskich według daty, godziny i miejsca.

Horoskop tygodniowy od 26 marca do 1 kwietnia

Horoskop przepowie Wróżka Oriana, wróżka pokoleniowa, karciarka. Zapraszam na cykliczny horoskop tygodniowy

Horoskop wróżki Oriany (19.03 – 25.03)

Horoskop przepowie Wróżka Oriana, wróżka pokoleniowa, karciarka. Zapraszam na cykliczny horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia od 12 do 19 marca 2018

Co nam przyniesie kolejny tydzień. Czy będzie pozytywny? Te rozwiązania przyjdą niespodziewanie, a problemy rozpłyną się wraz z niskimi temperaturami!

Horoskop tygodniowy od 5 do 11 marca 2018

Wróżka Oriana przepowie horoskop z kart klasycznych na ten tydzień!

Horoskop od 26 lutego do 5 marca 2018

Wejdź do magicznego świata tylko dla Ciebie! Co Ci się przytrafi w ten tydzień, czy będzie wyjątkowy?

Horoskop od 20 do 27 lutego

I kolejny tydzień za nami. Czy był wystarczająco dobry? Bliźnięta w poniedziałek mogą mieć chandrę, przytłaczać je będą codzienne obowiązki, nuda i rutyna. Nie pozwólcie na to, aby złe nastawienie zepsuło kolejne dni!

Horoskop tygodnia od 17 do 31 października 2017

Drogi Bliźniaku, czas powalczyć o swoje. Pasywne przyglądanie się temu, co dzieje się na około nic nie wniesie w Twoje życie.

Fakty i mity na temat prostowania włosów

Każdego poranka po umyciu włosów i osuszeniu ich ręcznikiem szybko nastawiasz urządzenie, bez którego nie wyobrażasz sobie życia na maksymalną temperaturę? 210 stopni kliknięte na prostownicy i usuwanie znienawidzonych loczków pasmo po paśmie?

„Piekielnie dobry placek z wiśniami” jak z Twin Peaks –...

Gdy urocza Laura Palmer wyjawiła agentowi Cooperowi, że spotkają się za 25 lat, nikt nie przypuszczał, że ta scena i słowa będą tak znaczące. Dzisiaj, po ponad 20 latach, miasteczko Twin Peaks powraca na ekrany. Kultowa produkcja, wyreżyserowana przez Davida Lyncha, stała się niewyczerpanym źródłem cytatów i wzorem dla innych dzieł popkultury. Z okazji powrotu serialu przypominamy przepis na placek wiśniowy, którym rozkoszował się popularny agent.