Horoskop 2016

Horoskop od 26 grudnia do 1 stycznia 2017

To wyjątkowy czas. Spędzany w gronie najbliższych. Czy ten rok będzie spokojny i szczęśliwy dla nas wszystkich?

Horoskop od 19 do 25 grudnia 2016

Skorpiony na początku tygodnia będą rozproszone, trudno będzie się im skupić, o świętach jeszcze nie będą myśleć, choć najwyższa już pora.

Horoskop od 5 do 13 grudnia 2016

Byki na początku tygodnia będą miały niezłą intuicję, która może im pomóc w podejmowaniu decyzji oraz w relacjach z bliskimi. A reszta znaków?

Horoskop od 28 listopada do 4 grudnia 2016

Na gwiezdnym tronie zasiadł Strzelec. To król rozrywki i zabawy, często szybko się nudzi, ogólnie bez problemów i emocjonalnych dylematów.

Horoskop od 21 do 28 listopada

Wierzymy, że kolejny tydzień będzie spokojniejszy, lepszy bądź odwrotnie, szalony i zwariowany. Czy nie jest w dużej mierze tak, że to zależy od naszego nastawienia?

Horoskop od 7 do 13 listopada 2016

Wagi na początku tygodnia mogą mieć problemy z decyzyjnością, praca będzie im szła opornie. Ryby będą rozmarzone, a pozostałe znaki jakie będą miały nastawienie do świata?

Horoskop od 24 do 31 października 2016

Marna pogoda za oknem, deszcz i plucha nie poprawia nam nastroju. A może mimo tego przydarzy nam się coś dobrego. Co mówią gwiazdy?

Horoskop od 17 do 23 października 2016

Dla Ryb początek tygodnia może być ciężki, mogą źle się czuć, powinny dbać o siebie i ciepło się ubierać. Mamy nadzieję że będzie to dobry tydzień!

Horoskop od 3 do 10 października 2016

Co nas spotka w tym tygodniu. Miejmy nadzieję, że same dobre zdarzenia!

Horoskop od 26 września do 2 października 2016

No i Waga zasiadła na tronie. Na początku tygodnia będzie czuła się przytłoczona, a pod koniec wzbudzi zazdrość!

Od 12 do 19 września 2016

Co przytrafi się nam w tak słonecznym tygodniu!

Od 5 do 11 września 2016

Wierzymy, że kolejny tydzień będzie dobry dla wszystkich. A pojawiające się problemy pokonamy dzielnie i skutecznie!

Horoskop od 29 sierpnia do 5 września 2016

Osobliwa Pannie początek tygodnia przyniesie dobre samopoczucie, zapał do pracy i namiętne chwile w związkach. A inne znaki również czeka taki namiętny tydzień?

Wszystko, co musisz wiedzieć o microbladingu brwi

Czasami jest tak, że mimo używania różnych cieni, kredek, czy szablonów do brwi, nadal pozostają one cienkie i nijakie. Oczywiście można też przesadzić w drugą stronę i stworzyć nad oczami nieproporcjonalne i niepasujące do twarzy brwi. Microblading to nowe rozwiązanie, które może uratować bolączki wielu kobiet. Co to za zabieg?

Na zmęczenie wrap z tofu, szpinakiem i granatem

Podstawowym składnikiem, którego nie powinno zabraknąć w zimowej diecie jest żelazo odpowiadające za produkcję hemoglobiny oraz transport tlenu w organizmie. Niedobór tego pierwiastka powoduje niedotlenienie organizmu, co może objawiać się osłabieniem i sennością.