Chcesz spalić tłuszcz i schudnąć? Wybierz fat burning!

Lubisz tańczyć w rytm muzyki? Kochasz gimnastykę przy akompaniamencie ulubionych, energetycznych piosenek? A może pragniesz spalić tkankę tłuszczową i cieszyć się zgrabnym ciałem?

Chcesz spalić tłuszcz i schudnąć? Wybierz fat burning!

Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, wybierz fat burning – trening, który pomoże Ci pozbyć się zbędnego tłuszczu.

Redukcja tłuszczu w rytmie muzyki

Już sama nazwa tych ćwiczeń aerobowych oznacza spalanie tłuszczu. I rzeczywiście – ich głównym celem jest redukcja wagi oraz zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej. Fat burning opiera się na treningu przy akompaniamencie dynamicznej muzyki połączonym z elementami tańca. Są to ćwiczenia mniej intensywne niż klasyczny aerobik, ale równie skuteczne. Maksymalne tętno, jakie powinniśmy osiągnąć to 220 minus nasz wiek. Najprzyjemniej trenuje się w grupie, jednak można też ćwiczyć w domu, korzystając z płyt DVD lub filmów instruktażowych umieszczanych w Internecie.

Sposób na szczupły brzuch i smukłe nogi

Fat burning wpływa przede wszystkim na dolne partie ciała, takie jak biodra, uda i brzuch. Kluczem do sukcesu jest to, aby trenować dłużej niż 30 minut, ponieważ dopiero wtedy organizm zaczyna czerpać energię z rezerwy tłuszczowej. Najlepsze efekty osiągniemy, ćwicząc około 4 razy w tygodniu i powtarzając każde ćwiczenie 15-20 razy. Rzadsze treningi i krótsze sekwencje mocno utrudnią redukcję zbędnego tłuszczu. Natomiast jeśli połączymy fat burning z odpowiednią dietą, bogatą w produkty wspomagające spalanie tłuszczu, efekty zobaczymy jeszcze szybciej. Liczne wskazówki i przepisy na dietetyczne jak również ranking środków odchudzających znajdziesz na tej stronie http://medicot.pl/ranking-tabletek-odchudzajacych/

Fat burning, czyli intensywny umiar

Pamiętajmy, że ćwiczenia fat burning to nie zawody sprinterskie. Kluczem do sukcesu jest powtarzalność – serce powinno bić szybko, ale na stałym poziomie. Niewskazane są nagłe zrywy czy gwałtowne podskoki. Obowiązkowa jest oczywiście rozgrzewka, która przygotowuje organizm do pracy na wyższych obrotach. Fat burning to doskonały wybór dla osób, które kochają taniec, ponieważ wykorzystuje zestawy taneczne i elementy choreografii. Pamiętajmy, że proces spalania tłuszczu można jeszcze bardziej przyspieszyć, stosując naturalne i bezpieczne dla zdrowia preparaty.

Godne polecenia są między innymi tabletki na spalanie tłuszczu Acai berry 900, http://medicot.pl/produkt/skuteczne-srodki-odchudzajace-acai-berry-900/. Ćwiczenia taneczne nie tylko pozwolą pozbyć się zbędnego tłuszczu, ale też wzmocnią mięśnie i poprawią ogólną wydolność organizmu. A endorfiny, które wydzielą się podczas tańca przy dynamicznej muzyce to zastrzyk pozytywnej energii na wiele dni!
Agnieszka Dec

 

 

Artykuł sponsorowany

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Redukcja tłuszczu

- Fat burning

- Intensywny umiar

  • Domisia

    Jakby nie bylo jak nie ma odpowiedniej motywacji to i tak się nie schudnie. Ja długo przekładałam dietę i w końcu się wzięłam no i sporo pomógł mi w tym IQacai, bo podkręcił mój metabolizm.