Co kryją jej oczy. Sarah Pinborough

Bez względu na wszystko nie zdradzaj zakończenia. Nie ufaj tej książce… Nie ufaj tej historii… Nie ufaj sobie.

gfdfd
Co kryją jej oczy. Sarah Pinborough

Tylko mąż i żona wiedzą, co się dzieje w ich małżeństwie. A jeśli nawet oni nie znają prawdy? David i Adele wydają się parą idealną. Ceniony psychiatra i jego olśniewająco piękna, zapatrzona w męża żona budzą powszechny zachwyt. Ale dlaczego on zamyka ją w domu?
I dlaczego ona ukrywa przed nim nową przyjaciółkę? Louise, nowa sekretarka Davida daje się wciągnąć w orbitę tej dziwnej pary – z nią się przyjaźni, z nim romansuje. I coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że w związku tych dwojga dzieje się coś bardzo złego. Ale Louise nie zdaje sobie sprawy z zasięgu tego zła ani z tego, jak daleko może się posunąć ktoś zakochany na śmierć i życie. „Co kryją jej oczy” to mroczny thriller, w którym napięcie rośnie powoli i nieubłaganie, aż do niespodziewanego zwrotu akcji, który stawia na głowie tę historię miłosnego trójkąta – a także sposób, w jaki patrzysz na świat.

Mroczna, wciągająca, z zaskakującym zakończeniem. Sarah Pinborough stanie się waszą nową obsesją Harlan Coben
Sarah Pinborough to literacki kameleon o zdumiewającej sile sugestii i wdzięku. Może nawet złamać ci serceNeil Gaiman
W chwili, gdy wydaje ci się, że już wszystko rozumiesz, Pinborough stawia fabułę na głowie… Zakładam się o wszystko, że NIGDY nie odgadniesz zakończeniaSam Baker

Współczesny trójkąt miłosny z tak wieloma zakrętami, że zaczniecie się zastanawiać, czy ta konkretna figura geometryczna ma więcej niż trzy wierzchołki. Mistrzostwo w żonglowaniu nastrojami i dowód, że każdy kij ma dwa końce. I to zakończenie, o rany! Najnowsza powieść Pinborough sprawiła, że zacząłem podawać w wątpliwość wszystko. A rozwiązanie zagadki przeraziło mnie bardziej niż początkowa niepewność. Uwielbiam „Co kryją jej oczy”. To nowoczesny thriller o trójkącie miłosnym. Byłby z niego cholernie dobry filmJosh Malerman

O autorce:

Sarah Pinborough – angielska pisarka, autorka bestsellerowych horrorów i thrillerów, m.in. książek z serii „Torchwood”, scenarzystka. Pod pseudonimem Sarah Silverwood pisze powieści dla młodzieży.

O książce:

Tytuł: Co kryją jej oczy

Autor: Sarah Pinborough  

Tytuł oryginału: Behind Her Eyes

Data wydania: 14.03.2017

Liczba stron: 400

Cena detaliczna: 38,00 zł

Wpis znaleziono dzięki:

- Co kryją jej oczy

- Sarah Pinborough

- Thriller