„Czyste Szumienie”- tajemniczy i baśniowy pop

Kalina Hlimi-Pawlukiewicz ps. KALINA to artystka wszechstronna – muzyk, aktorka i scenarzystka. Szerszej publiczności znana z ekranu m.in. „Kryminalni”, „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, „Pręgi". KALINA komponuje, pisze teksty i gra na fortepianie oraz harfie. 22 września tego roku ukazała się jej debiutancka płyta – „Czyste Szumienie”.

„Czyste Szumienie”- tajemniczy i baśniowy pop

Debiut Kaliny

Realizacją albumu zajął się jeden z najlepszych producentów w Polsce – Max Skiba. „Czyste Szumienie” to zestaw 13 autorskich kompozycji Kaliny, które zaskakują formą i niepowtarzalnym klimatem. Bez wątpienia jest to jeden z najodważniejszych debiutów muzycznych obecnego roku. Znajdziemy tutaj ciekawe i świeże aranżacje, jak również inteligentne, poetyckie teksty o życiu w mieście i magii miłości.

Melancholijny i charyzmatyczny głos KALINY zabiera słuchaczy w muzyczną podróż, opowiadając romantyczne i wyśnione historie, które przywodzą na myśl miejskie baśnie. Single „Nawet jeśli” i „Pamiętam Cię” zdobyły już listę przebojów Polskiego Radia dla Ciebie (RdC). Duet KALINY i Maxa, stworzył świeżą i oryginalną propozycję muzyczną, która porywa lekkością i zaskakuje tajemniczym klimatem. „Czyste Szumienie” to intrygujący debiut, wnoszący na polski rynek muzyczny coś zupełnie oryginalnego i niespotykanego. 17-tego listopada odbył się pierwszy koncert KALINY w Muzycznym Studiu Radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej, który jest zapowiedzią dalszych występów w całej Polsce.

Kim jest Kalina?

Kalina Hlimi-Pawlukiewicz ps. KALINA – absolwentka PWST we Wrocławiu, PWSFTViT w Łodzi i Wajda School w Warszawie. Jako aktorka debiutowała na deskach Łaźni Nowej w Krakowie. Od wielu lat z powodzeniem występuje w produkcjach telewizyjnych, kinowych czy teatralnych. Pojawia się na scenach teatrów Studio i Dramatycznego w Warszawie. Jest autorką scenariusza teledysku Pati Sokół to utworu „Naked” oraz współzałożycielką teatralnej grupy improwizatorskiej „Maki Boskie”.

Kalina ma również wykształcenie muzyczne, śpiewa, gra na harfie i fortepianie, a także komponuje. Jej debiutancki album miał swoją premierę 22 września 2017 roku. Powstał przy współpracy z Maksymilianem Skibą – jednym z najpopularniejszych polskich producentów muzycznych.Pierwszym utworem zapowiadającym debiut KALINY był singiel „Nawet jeśli”.

Wpis znaleziono dzięki:

- Muzyka pop

- Kalina

- Debiut