Dawno niewidziany w mediach Michał Milowicz gwiazdą kolejnego odcinka programu

Aktor znany szerszej publiczności z takich kultowych filmów jak „Poranek kojota”, „Chłopaki nie płaczą” czy serialu „Sąsiedzi” w ostatnich latach raczej stronił od mediów. W jakim programie będziemy mogli go zobaczyć?

Za czasów swojej świetności media pisały o nim non stop, teraz ciężko być na bieżąco z jego życiem, a główny zainteresowany jako powód podaje to, że zniknął na własne życzenie i wróci, kiedy w jego życiu zawodowym wydarzy się coś spektakularnego; coś, co będzie warte uwagi.

Co prawda, nie jest to chyba powrót na dobre, ale fanki Michała z pewnością ucieszy fakt, że będą mogły zobaczyć go znowu na ekranie i posłuchać, co ciekawego gwiazdor ma do powiedzenia, w następnym odcinku „Ciastka z dziurką”.

Monika Rebelak i Michał Milowicz w programie „Ciastko z dziurką” Foto Obcasy.pl

To nowy program, którego pomysłodawcą jest Monika Rebelak – redaktor naczelna serwisu obcasy.pl. Można powiedzieć, że projekt jest nowym dzieckiem Moniki, które dopiero raczkuje, a obecność takich osobowości, jak Milowicz czy Walter z pewnością szybko pomoże mu stanąć na nogi.

Milowicz wraz z inną znaną aktorką – Katarzyną Walter – będą dyskutować na luźne tematy z prowadzącymi. Już w zapowiedzi odcinka widzimy, że wszystkim dopisywał humor, dzięki czemu „gadka się kleiła”. Michał żartuje, Kasia ze swoją ripostą również nie pozostaje mu dłużna.

Jesteście ciekawi, jak aktor wypadnie? My bardzo.

Wpis znaleziono dzięki:

- Michał Milowicz

- Katarzyna Walter

- Ciastko z dziurką