Dipped brows – czyli nowy hit w stylizacji brwi

Nie jest tajemnicą, że tendencje w stylizacjach brwi nieco się wymknęły spod kontroli. Chociaż brwi są popularne na Instagramie, to większoci szalonych pomysłów nie możemy przenieść do życia.

Foto amenbrows.Instagram

Kilka lat temu nawet samo malowanie brwi nie było tak popularne. Teraz wszyscy zastanawiają się tylko, którego spośród tak ogromnej gamy kosmetyków wybrać – cień, pomadę, czy kredkę. Wraz ze wzrostem zainteresowania, zaczęły się także przeróżne wariacje. Brwi ogrodowe, czy metalowe, to tylko niektóre z tych, o których pisaliśmy.

Dipped brows to jednak najprostsza z dotychczasowych stylizacji. Jeśli lubicie kolorowe makijaże, to będziecie zachwycone. Jedyne czego potrzebujecie to odwagi i kolorowego cienia do powiek, bądź pigmentu.

Wykonanie krok po kroku:

  1. Wyczesz włoski na brawiach
  2. Na połowę łuku brwiowego nałóż klasyczny brązowy kolor
  3. Na drugą część nałóż kolorowy kosmetyk
  4. utrwal wszystko bezbarwnym żelem do brwi
    Voila!
Foto simihaze.Instagram

Wskazówki: Jeśli użyjesz to produktu suchego to koniecznie wymieszaj go z duraline, który dostępny jest w drogerii i pozwala na stworzenie kremowej konsystencji. Pamiętaj by używać cienkiego pędzelka, dzięki któremu będziesz mogła precyzyjnie nakreślić kształt brwi.

Foto simihaze.Instagram1

Oczywiście z kolorami i formą można wariować do woli. Tutaj inna propozycja, która super współgra z lekkim makijażem. Warto pamiętać, by nie stylizować brwi w ten sposób, jeśli chcemy też pomalować usta i oczy. Będzie tego po prostu za dużo.

Spróbujecie?

Izabela Żyndul

 

 

 

 

 

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Brwi

- Kolor

- Dipped Brows