Ewa Gawkowska i Małgorzata Szczęsna – właścicielki i projektantki marki La Metamorphose

Motto życiowe: "Wszystko zaczyna się od wizji i pasji projektanta" oraz "Paryż w Warszawie" - to jedna z naszych idei przewodnich w marce La Metamorphose.

ddd
Ewa Gawkowska i Małgorzata Szczęsna

Kobieta Sukcesu

Ewa Gawkowska i Małgorzata Szczęsna – właścicielki i projektantki marki La Metamorphose.

O firmie

Nagrody wyróżnienia: w 2014 otrzymałyśmy wiktorię Lidera mody damskiej w Polsce. W roku 2015 La Metamorphose 1 z 7 międzynarodowych marek została zaproszona do pokazu podczas targów CPM Moscow Select.
W 2016 Marta Pałucka Miss World Poland reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Konkusie Piękności Miss Wold w Chinach Sanya, gdzie podczas całego pobytu występowała w kolekcji La Metamorphose jak równiez na finale i w konkursie Fahion Designer Awards przezentowała się kreacjach La Metamorphose.
W październiku tego roku zostałyśmy zaproszone do uczestnictwa w Qualtieri della Arte  w Włoszech. Modele La Metamorphose będą zaprezentowane w filmie promujący projekt Fashion in Theater jak również w jednej z prezentowanych na festiwalu sztuk.

Życiorys

Odkąd pamiętam moda zawsze była bliska naszemu sercu. Razem z siostrą wyrastałyśmy w domu, w którym dawna szkoła szycia była obecna na każdym kroku. Uwielbiałyśmy obserwować pracę babci – Mistrza Krawiectwa, która w perfekcyjny sposób wyrysowała linie cięcia na materiale. Wtedy chyba – jeszcze jako dzieci zapragnęłyśmy połączyć swoją przyszłość z tym zawodem.

Wszystkie etapy biznesowe w naszym życiu były po to, aby móc zrealizować nasze marzenie – mianowicie stworzyć markę La Metamorphose. Markę, która byłaby bliska duszy kobiety i potrafiłaby podkreślić jej piękno oraz wydobyć je na zewnątrz.

Dla każdego, kto kocha projektowanie jest jasne, że stanowi to efekt bardzo długiego procesu, na który wpływ mają nie tylko zdolności i profesjonalizm zawodowy projektanta ale także tajemnicę tkwiącą w konkretnym miejscu i wizji autora.
Odwiedzając Paryż, kiedy byłyśmy jeszcze dziećmi, obserwowałyśmy elegancję i szlachetność kobiecego stroju. Stanowiło to dla nas postawę misji w tworzeniu kolekcji La Metamorphose.
Naszym pragnieniem było przeniesienie Paryża do Warszawy – pięknych strojów dopełnionych perfekcją w każdym detalu na wspaniałą urodę Polek.

Dziś komponując kolekcję wracamy do tych wspomnień z przeszłości, dawnego pojmowania szyku i elegancji kobiety, która w subtelny sposób poprzez własny wizerunek podkreśla swoje wnętrze.
Jak mawiała kiedyś Coco Chanel Moda przemija styl pozostaje. My w pełni się z tym zgadzamy. Uważamy, że sztuką jest pozostać wiernym sobie i własnemu doskonałemu  wizerunkowi. Suknia powinna stanowić naszą całość. Nie być elementem, ale uzupełnieniem nas samych. Tego, kim jesteśmy i jak patrzymy na świat.
Dlatego właśnie naszym pragnieniem jest, aby stroje La Metamorphose towarzyszyły kobietom we wszystkich najważniejszych momentach ich życia. By były blisko ich skóry i serca. By stały  się częścią ich życia i pozwalały, aby mogły na nowo rozkwitać  w swojej kobiecości.

Największy zawodowy sukces

Mamy wiele planów, które pragniemy stopniowo wprowadzać w życie Realizujemy nieustannie postawione sobie cele.
Jest niezmiernie miło, kiedy możemy dzielić pasję z najbliższą Ci osobą, bratnią duszą -siostrą. To jest nasz największy sukces! Zawodowo tak – spełniamy się, ponieważ to, co tworzymy wyrasta z nas samych. Są chwile, kiedy jesteśmy dumne z tego, co do tej pory  stworzyłyśmy. Ale to napędza nas do jeszcze większej pracy i wyzwań by spełniać swoje i innych marzenia, w tym jest siła i moc!

Odniosłyśmy sukces ponieważ…

Zawsze wierzyłyśmy w to co robiłyśmy i z radością dzieliłyśmy się tym z innymi. Ciężka praca, systematyczność i marzenia – to jest droga do sukcesu. Wszystko zaczyna się od pasji i naszych pragnień. Trzeba tylko w to uwierzyć. My zawsze powtarzamy kobietom: nie obawiajcie się marzeń! One są w was! Wystarczy tylko otworzyć dusze i powiedzieć: tak, to jest ten moment teraz chce pokazać światu to co od zawsze było częścią mnie samej. To jest ta chwila. To jest czas na moją metamorfozę życia. Tym jest La Metamorphose.

Największa przeszkoda w drodze na szczyt

Umiejętność odpowiedniego postrzegania ludzi. Dar do tego, aby zawsze szukać tych dobrych stron nawet jeśli czasem natrafi się na jakąś skałę. Przecież zawsze można ją przeskoczyć! Nigdy się nie poddawać – to jest bardzo ważne, jeśli jest się pewnym tego, co ma się do zaoferowaniu światu i zawsze, ale to zawsze pamiętać o tych, którzy jako pierwsi dostrzegli to, co dla innych było nieodkryte.

W tym miejscu pragnę  podziękować pani redaktor Halinie Rostkowskiej Niemczyk, która pierwsza wiele lat temu dostrzegła nas i uwierzyła, że to, co mamy do powiedzenia jest wartościowe i ma sens. Jest z nami do teraz i zawsze nas wspiera. Za to jeszcze raz dziękujemy!

Najszczęśliwsza chwila w karierze

Każdego dnia mamy takie chwile, kiedy widzimy uśmiech na twarzy naszych klientek i kiedy przeglądając się w lustrze w kreacjach  La Metamorphose widzą swoje piękno. Nie ma chyba wspanialszego uznania dla projektanta, jak chwila, kiedy dostrzega jak jego klientka rozkwita w swojej kobiecości, a suknia którą nosi podbija i wydobywa jej wewnętrzne piękno.

Najważniejsze, najcenniejsze w życiu zawodowym jest…

Możliwość dzielenia się pasją do tworzenia i marzeniami  z siostrą. Nasza wspólna pasja pozwala nam realizować wspaniałe projekty i wprowadzać w życie cudowne postawione sobie plany, o których niebawem będziemy mogły opowiedzieć szerzej.

Największe marzenie

Możliwość przekazania idei La Metamorphose innym wspaniałym kobietom. Metamorfoza w naszym znaczeniu to zarówno wspaniały wizerunek  perfekcji i klasy, ale również piękne wnętrze kobiety, o którym czasem zapominamy.

Najbliższa przyszłość

Rozszerzyć dostępność kolekcji La Metamorphose na zagranicznych rynkach oraz wraz z redaktor Haliną Rostkowską Niemczyk w najbliższym czasie wydać magazyn La Metamorphose.

Rada dla kobiet, które pragną odnieść sukces

Realizujcie własne marzenia! Podążajcie za nimi i otwierajcie się na to co kryje wasza dusza. Nie obawiajcie się tego, co macie do zaoferowania światu! Kobiecość i delikatność to nasze piękne odsłony, które czasem mogą znokautować lepiej niż cokolwiek innego. Pamiętajcie o tym!

Jak wspominamy w naszej prezentacji La Metamorphose of Woman :

Jesteście niesamowitymi kobietami, które są wrażliwe i wyjątkowe. Pokażcie światu kim naprawdę jesteście. To jest czas na waszą Metamorfozę Życia. Tym jest La Metamorphose.

Kontakt: La Metamorphose

 

Redaktor: Natalia Wesoła/Obcasy.pl

 

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Businesswoman

- La Metamorphose

- Kobieta Sukcesu