Filip Chajzer organizuje urodziny dla dwunastoletniej, autystycznej dziewczynki!

Dziennikarz słynie z zaangażowania w pomoc innym. Tym razem zdecydował się uszczęśliwić autystyczną dziewczynkę, organizując dwunaste urodziny!

Foto filip_chajzer.Instagram

Filip Chajzer znany jest z tego, że chętnie angażuje się w akcje charytatywne, udowadniając jak wielki zasięg mają posty w Internecie. W ostatnim poście opisał historię Oliwki, która marzyła o wspaniałych urodzinach. Jej mama zorganizowała imprezę urodzinową w sali zabaw, lecz nikt nie przyszedł. Historię opisała właścicielka sali zabaw, na co dziennikarz zareagował błyskawicznie! Umieścił post na Facebooku zachęcając, internautów do zaśpiewania Oliwce „Sto Lat” w sobotę 4 listopada w warszawskiej sali zabaw. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać – post udostępniono już ponad 6 tysięcy razy!

Foto filip_chajzer.Instagram

W najnowszym poście Filip Chajzer napisał „Kiedy wczoraj rozmawiałem z mamą Oliwki, ze łzami opowiadała mi jak córka zapłakana pytała ją, dlaczego nie dostała chociaż jednego listu.” Dlatego tym razem poza możliwością zaśpiewania dziewczynce „Sto Lat” internauci wysyłają dziewczynce urodzinowe kartki. Można je wysyłać na adres: Klubokawiarnia Smocza Fajne Miejsce
Ul. Smocza 18 01-034 Warszawa.