16-latka a odchudzanie

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Zdecydowanie nie masz masę w normie.

    madzia11425
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja kończę 17 lat za tydzień mam prawie 170 cm wzrostu a ważę 61 kilo i dopiero niedawno postanowiłam że powinnam nieco schudnąć, mam zamiar schudnąć 6-7 kg żeby ważyć 55-54 kg. Więc uważam że masz spoko wagę też bym chciała tyle ważyć;) Tylko jeszcze nie wiem jak mam to zrobić..:)

    marchewka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    święta prawda jest taka że nie można się głodzić !!! Jeżeli chcesz schudnąć to nie jedz tłustego ani mięsa itp…. Ale za to dużo owoców tylko bez przesady… Jabłka marchewki 🙂 ALE NIGDY SIĘ PROSZĘ NIE GŁODZIĆ !!!

    Martusia_87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    1. Masz dobrą wagę
    2. 2 kilo różnicy to mogą być wahania w czasie cyklu, np. więcej się waży przed okresem, bo woda w organizmie się zatrzymuje
    3. Głodówka nie jest rozsądna, jedz mniej zdrowych rzeczy, trochę poćwicz i za dwa tyg. znowu będzie to 52.

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Jestes jeszcze młoda po co sie głodzić. Nie lepiej może popracować nad ujędrnieniem ciała? Jeżli nie masz czasu ćwiczyć wypróbuj super buty nazywają się Reebok Easy Tone. Wystarczy w nich chodzić, a one zrobią reszte za Ciebie. Podczas ich używania napinają się miężnie pożladków i ud. Mają je nawet takie gwiazdy jak Kim Kardashian!!! Ja już planuje ich zakup!!

    😆 😆 😆 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 16-latka a odchudzanie"

Przewiń na górę