6 lat roznicy – zwiazek ma sens czy nie ??

  • Autor
    Odp.
  • Slonko p
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    llhl

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    roznica 6 lat nie jest jakos szczegolnie porazajaca…ale w przypadku doroslych ludzi.

    ty dorosla osoba nie jestes. jestes mloda, 15letnia dziewczynka i powinnas ogladac sie za chlopcami w twoim vwieku. 21letni koles to juz mezczyzna. studiuje lub pracuje, albo robi jedno i drugie. jest zupelnie na innym etapie zycia.
    zdrowy, normalny 21latek nie spojrzalby nawet na 15latke. nie mowiac juz o zabawie w zwiazek. za to grozi prokurator.

    jego znajomi ze studiow czy z pracy to dorosli ludzie…i gdzie ty miedzy nimi? gimnazjalista? „prosze pana” bedziesz sie do nich zwracac?

    moim zdaniem 15latke i 21latka dzieli przepasc. jesli koles jest normalny, nie bedzie zawracalk ci glowy.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Zgadzam się z Parvati, jesteżcie na zupełnie innym poziomie, jego znajomi i on są dorożli, a Ty masz tylko 15 lat i jesteż w 2 gimnazjum, a on na 2 roku. Ja bym nie próbowała.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Zgadzam się z parvati i Zielonooka. 6 lat to normalna różnica, ale nie w twoim wieku. Może jakbyż miała już tak z 18 lat. A teraz zdecydowanie nie. Oczekujecie od życia całkiem czegoż innego. Ty jesteż całkowicie zależna od rodziców podejrzewam. I co masz się pytac ich czy mozesz pojechac na weekend gdzies za miasto z chłopakiem?? Nie to bez sensu. Poszukaj sobie chłopaka nieco młodszego 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    taaa…weekendowy wyjazd:))) nawet wina do kolacji nie mozesz sie z nim napic, a do wiekszosci fajnych lokali po prostu nie masz wstepu ze wzgledu na wiek.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    tak jak dziewczyny wyżej…. jakoż nie widzę żeby was to wyszło na dobre ;] a czy ty sie dobrze z tym czujesz? ze on ma 21 a ty te 15?? bo ja w twoim wieku nie lubiłam takich typów ;] jeszcze tak do 2-3 lat różnicy ale aż 6 nie nie ;] może dlatego tez ze mam brata o 7 starszego i wiedziałam ze maja inny żwiat niż ja ;]

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    ”Prokurator” grozi poniżej 15 roku życia, dla użciżlenia. ;P
    Ale jeżeli chodzi o taki związek, to nie polecam.

    Wczeżniej czy pozniej możesz się rozczarować i cierpieć. Zastanów się, dlaczego on jest z Tobą, dlaczego wybrał młodszą o tyle lat? Chce się zabawić? Nie może znalezc sobie dorosłej laski? Czyżby problemy w nawiązywaniu kontaktu?
    Taki związek w 98% nie przetrwa.

    Znajdz innego, jakiegoż nastolatka. 🙂

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Z tego co pamietam, dziewczyna pytała czy związek 15-latki (ona) z 6 lat starszym chłopakiem ma sens..
    Chyba liczyła wyłącznie na poparcie..
    Ehh.. 🙄

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    @iga81 wrote:

    Chyba liczyła wyłącznie na poparcie..
    Ehh.. 🙄

    Zwykle w takich sytuacjach i w takim wieku liczy się na aprobatę i poparcie 😉 (mimo, że pozornie pyta się o „każdą” opinię 😉 ). Trudno przyjąć do wiadomożci racje innych, bo to przecież okres pt. „Sturm Und Drang” ( 😉 ), autorka zaznaczyła też, że łączy ich miłożć, gdyż, cytuję, „kochają się”, tak więc trudno pewnie było się pogodzić z tym co tu jednak przeczytała…

    A może powód usunięcia treżci posta był inny 🙄 Kto to wie 😉

    kobieca
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Całkowicie zgadzam się z Wami wszystkimi 🙂 Aż dziw bierze, ze dzisiejsze piętnastolatki w ogóle zastanawiają się nad takimi rzeczami. Rozumiem, że w takim wieku można zauroczyć się starszym meżczyzną, itp.. ale chyba na tym powinno się zakończyć?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    temat do skasowanie autorka skasowała temat ;/

    achacja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    W wieku 15 lat byłam w związku z chłopakiem o 5 lat starszym. Rozstaliżmy się dożć szybko i nie z powodu jakiejż przepażci związanej z różnicą wieku. Rzuciłam go, bo go nie kochałam i nie wiem czemu zgodziłam się na to, by w ogóle z nim chodzić. Jak miałam 16 lat kręciłam z facetem o 13 lat ode mnie starszym. Zakochałam się w nim na zabój, ale on mimo całej sympatii do mnie, nie ;)). Natomiast ożenił się z moją koleżanką, która jest w tym samym wieku co ja i teraz mają dwoje dzieci. Natomiast jak miałam 17 lat związałam się z facetem o 7 lat ode mnie starszym. Zamieszkaliżmy ze sobą po kilku miesiącach i mieszkamy tak już ze sobą od szeżciu lat :). W naszym przypadku absolutnie różnica wieku nie jest odczuwalna ani nigdy nie była. No jedynie na początku związku mój mąż wydawał mi się infantylny, ale to dlatego, że zawsze byłam za poważna na swój wiek, a mój mąż wręcz przeciwnie ;). Teraz gdybym znów była samotna to dla odmiany poszukałabym sobie odrobinkę młodszego faceta, aby nabyć nowe dożwiadczenia hehe ;).
    Jak miałam te kilkanażcie lat to moi rówieżnicy płci męskiej byli za mało poważni, żeby się z nimi wiązać.

    kissandgo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    sama jestem z kims kto jest z 6 lat starszy ode mnie :). Jest super, ale pewnie jakbym miala nascie lat to bylaby to glupota

    zuzaz89
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Witam!
    Moim zdaniem różnica 6 lat to jest normalny związek. Ja mam 19 i mój partner ma 29 lat i jakoż żyjemy ze sobą dobrze, jesteżmy już 2 lata.
    Duzo o tym było gadania itp. Ale nie przejmuje się niczym, on nie wygląda na swój wiek, a ja znów jestem do przodu, tak mi mówią.
    Nie patrze na ludzi co kto mi powie na ten temat nie wstydzę się tej różnicy, nawet jej nie zauważam, no może czasem. Wiesz z wiekiem jakoż nie widac tych różnic.
    np 30 i 40 lat to nie widac tej różnicy duzo jest takich małżeństw. U ciebie to jest jeszcze widoczna różnica ( no te imprezy, alkohol, wspólne wyjazdy, stosunki)
    15 i 21 lat. Nie zgadzam się tutaj z coponiektórymi wypowiedziami, co to już 21 latek nie może miec młodszej dziewczyny? Znaczy, że jest chory? Mój chłopak też jest chory?
    Ja sie ucze, on pracuje i jest ok. Super sie dogadujemy z jego i moimi znajomymi. Zawsze jakoż brakowało mi kogoż starszego, nie czułam się bezpiecznie, a teraz jest nam ze
    sobą cudownie. Tobie radzę na razie skończyć przynajmniej gimnazjum i potem zacznij myżleć o związkach. No nie wiem co się dzieje teraz tymi „dzieciami”.
    Powodzenia

    kissandgo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    wiesz, pięknie ładnie ale bywa i tak, że mlodsza partnerka (partner) chce się jeszcze bawić, wiadomo imprezy, itd. A starszy już jak to twierdzi: nie ta młodożć. I zaczynają się kłótnie…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 6 lat roznicy – zwiazek ma sens czy nie ??"

Przewiń na górę