akcja koleżanki z pracy

  • Autor
    Odp.
  • maxell
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Facet mojej koleżanki z pracy kupił zestaw talerzy. Jej się te talerze mocno nie podobały, nie pasowały do kuchni itp. Powiedziała, że nie będą ich używać. Jakiś czas potem byli z wizytą u jej teściowej ( której nie znosi), wróciła nabuzowana, zrobiła mu scenę w czasie której wyjęła cały komplet talerzy z szafki i systematycznie jeden po drugim się z nimi pożegnała. On na początku starał się ją powstrzymać, ale szybko się zorientował, że to nie ma sensu. Od połowy to już oboje się śmiali, a ona chodziła po kuchni i machała nimi o podłogę. Ironizowała śmiejąc się np chcesz obiadek i sru o podłogę.
    Twierdzi, że dawno się tak dobrze nie poczuła, podziałało to na nią oczyszczająco, totalnie się rozładowała przy tym.
    No i jeszcze podobno był super dźwięk o tą podłogę.
    Co myślicie o takim zachowaniu? Zrobiłybyście tak?

    jadziajadwiga
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ten temat już był poruszony, kilka dni temu, o co chodzi?

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Uważam, że bicie talerzy nie najlepszy sposób dla rozgrywki.

    leksis02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    bez sensu, nawet jakby mi się nie podobały to szkoda by mi było czyjś prezent rozwalić na oczach osoby  którs mi go dała, ja bym się wkurzyła na miejscu tego faceta, druga rzecz że bałabym się zniszczyć podłogę, albo się skaleczyć, może tej swojej koleżance jakiś nervomix poradź brac bo chyba sobie nie radzi z emocjami

    Szazamka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Moim zdaniem to po prostu burackie zachowanie.

    Galarretka_31
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Tragedia… Ja bym tak talerze zostawiła, wzięłabym torbę, kilka ciuchów i wyszłabym z siebie i z domu 😉 Burackie i niepoważne.

    rodzynek_w_serniczku
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Jak tak w ogóle można się zachować? ;/ Straszną masz tą koleżankę. Nie zazdroszczę.

    Kira
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Zachowanie mocno irracjonalne i niepokojace, mowiac krotko.

    darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Wydaje mi się, ze jest ona.. nieco niestabilna emocjonalnie..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " akcja koleżanki z pracy"

Przewiń na górę