• Autor
    Odp.
  • arbuz
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Czeżć, w tym temacie wymieniamy się swoimi spostrzeżeniami związanymi z tym żrodkiem pielęgnacji (że tak powiem :D)

    Mam do was pewne pytanie. Czy jeżli wczoraj w nocy posmarowałam się antidralem, to dziż mam oczekiwać jakiż wspaniałych efektów, czyli brak żladów pod pachami? Czy działa on dopiero po troszkę dłuższym stosowaniu (np. tydzień).

    Proszę jeszcze o pewne podpowiedzi w stosowaniu go, czyli:
    czy rano należy zmyć ten żrodek z pach?
    no i przede wszystkim po jakim czasie można WYCZUĆ skutki 😉

    proszę o pomoc 😉

    arbuz
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    widziałam to, ale mam wątpliwożci 😐 chcę zapytać się osób, które są tutaj! Tam widzę tylko suchą opowieżć. Proszę kogoż kto wie, stosował aby odpowiedział mi na to pytanie. Nic więcej:(

    seqoya
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    nizej są wypowiedzi osób które stosowały… 🙂 czytałeż ??

    może ktoż się trafi kto stosuje powodzenia 🙂

    arbuz
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Może ona ma akurat tak, a ktoż tu inaczej. Nie mam czasu studiować tych wszystkich komentarzy niżej też 🙁 czytałam trochę i jest głównie mowa, że rewelacja i w ogóle.

    Ech, jeżli nie to nie.. Dziękuję za pomoc 🙁

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Stosowałam to kilka lat temu i nie wierzyłam, że pomoże. Następnego dnia po użyciu nie było w ogóle plam! Antidral jest rewelacyjny. Ja stosowałam go co 2 – 3 dni, inaczej miałam bardzo podrażnione pachy, to było straszne. A co 2 -3 dni w zupełnożci wystarczyło. Wieczorem należy go nałożyć na umytą skórę (potrafi bardzo swędzieć) , a rano trzeba umyć pachy i zastosować zwykły dezodorant. Nie kładź sie lepiej po użyciu Antidralu w ulubionej piżamce – powoduje przebarwienia materiału.
    Bardzo polecam Antidral, jest baaardzo skuteczny. Nic mi nie pomagało, a po używaniu tego żrodka, problem całkowicie zniknął. Po prostu po jakims czasie złapałam się na tym, że przestałam, zapomniałam go używać, a problemu już nie ma.

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Przepraszam, ja o tym żrodku nie słyszałam, czy to jest coż przeciwko poceniu?

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Tak, to preparat przeciw nadmiernej potliwożci, może być też dłoni, stóp. Kosztuje ok. 14zł i jest dostępny w aptece. Wygląda jak dezodorant w kulce.

    arbuz
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    tak to kulka 🙂 ja się dziż w ogóle już nie spociłam 😀 eh, tylko taka malutka plameczka, ale to kropla w morzu w porównaniu z tym co się działo kiedyż 🙂

    polecam ten żrodek wszystkim panią, które mają problemy z nadmiernym poceniem się. warto!! 😉

    gocha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    to mi raczej wygląda na reklame a nie na problem

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    to mi raczej wygląda na reklame a nie na problem

    Mi też. Autorka się loguje, robi reklama i znika. No coż przynajmniej moze pomoze komus z poceniem 🙄

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    A ja taka naiwna… 🙁 To rzeczywiżcie „zalatuje” reklamą :/

    arbuz
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    reklamuję taki produkt? 😀 hehe, co wy! po prostu to był chwilowy problem, który się już wyjażnił. nie znikam, tylko nie miałam czasu 😛 oj..

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    reklamuję taki produkt? 😀 hehe, co wy! po prostu to był chwilowy problem, który się już wyjażnił. nie znikam, tylko nie miałam czasu 😛 oj..

    W takim razie spoko 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Antidral"

Przewiń na górę