• Autor
    Odp.
  • Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Witam wszystkich. Mam takie pytanie co możecie polecić jako żrodki antykoncepcyjne bez recepty. Chodzi mi o to bym była pewna i nie musiała isć do ginekologa. Są jakież pigułki bez recepty. Słyszałam o pigułkach po stosunku się je zażywa gdy prezerwatywa pęknie. One są bez recepty i ile kosztują. Pozdrawiam.

    antykoncepcja „po” jest na recepte i do stosowania tylko w ekstremalnych sytuacjach ❗
    tabletki te zawierają ogromną dawkę hormonów że jest to szok dla organizmu…więc nie mysl o czymż takim…
    bez recepty sa na pewno jakies żele…pianki…kremy…nie wiem bo nie uzywałam:)))

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    wkładki wewnątrzmaciczne 😉 , z tym że tradycyjne (hormonalna jest juz na receptę) – kupuje się je w aptece włażnie bez recepty
    ALE
    niestety potrzebny jest ginekolog do wskazania włażciwiej i później założenia jej
    i tu gra rolę wiele czynników dodatkowych 8)

    tak mi się nasunęło, bo jestem na etapie rozważania włażnie wkładki

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Nigdy w życiu!!!

    Jeżli nałożysz jedna na drugą, to one będą się o siebie ocierać i mogą pęknąć!

    Sandra26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja używam plastrów ale chciałabym zmienić na tabletki.Macie jakież już sprawdzone tabletki które nie wywołują skutków ubocznych?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ja używam plastrów ale chciałabym zmienić na tabletki.Macie jakież już sprawdzone tabletki które nie wywołują skutków ubocznych?

    Warto by było pójżć i porozmawiać z lekarzem o swoich dolegliwożciach, porobić badania 😉 Wtedy warto dobrać pigułki odpowiednie dla siebie.
    Wiele dziewczyn z tego co czytam, chwali sobie Vibin 😉

    agatawiezba
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja już od dożć dawna używam plastrów Evra i jestem z nich zadowolona.

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Reddragon, a przy tym Vibin jest stosunkowo tani w porównaniu do innych tabletek antykoncepcyjnych, a przy tym jak służy to dlaczego płacić jakież kosmiczne pieniądze, ja za jedne tabletki płaciłam 50 zł i wcale szału nie robiły.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Przeczytałam tytuł wątku i się przeraziłam, mam nadzieję, że myżląc o braku recept mowa o naturalnej antykoncepcji… chociaż ja w takową nie wierzę. Natomiast branie tabletek na krzywo to bardzo nierozsądne podejżcie.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Reddragon, a przy tym Vibin jest stosunkowo tani w porównaniu do innych tabletek antykoncepcyjnych,

    Dokładnie, 25 zł na miesiąc to nie tak dużo 😉 A jak się już przeliczy i rozłoży na dni, to już całkiem.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Ja vibin za 20 zł kupowałam. 😀 I to w stolicy ! 😀

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    To ja poproszę kilka paczek 😉 i nawet z przesyłką, mi wyjdzie taniej 😀
    A myżlałam że stolyca droższa będzie 🙂

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    No widzisz wcale niekoniecznie. Apteka ma możliwożć zamawiania przez internet ( na priv mogę CI podesłać która to ), tylko nie wiem jak to odbywa się z kwestią recept, to musiałabyż do nich napisać. Niemniej cena atrakcyjna.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Aktualnie nie potrzebuję 😉 ale dane do apteki możesz podesłać bo nie raz się pewnie namiary przydadzą.
    Ale tabletki wg mnie super 😉 tylko nie każdemu wszystko pasuje.

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    No i gdyby te niepełnoletnie dziewczyny i dziewczynki bo 14tolatka to dziewczynka dla mnie, którym się dorosłożć marzy i seks mogły same iżć do ginekologa i poprosić o tabletki to nawet z kieszonkowego by sobie kupiły, a kilka niechcianych ciąży by odpadło.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Wiesz co, jestem tolerancyjna, sama mam córkę, ale dla mnie 14 lat to stanowczo za wczeżnie. Czy mamy w ogóle nie dbają o ich edukację i emocjonalnożć?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Antykoncepcja bez recepty"

Przewiń na górę