Ariana Grande ma problemy psychiczne + Mac Miller

  • Autor
    Odp.
  • PinkKarmel
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Co myślicie na temat Ariany Grande? Czytałam dziś na obcasach w neswach, że ma poważne problemy emocjonalne. Do tego wcześniejszy zamach na jej koncercie, śmierć Mac Millera. Nie dziwi mnie to, że dziewczyna sobie nie radzi, ale ,że jest aż tak źle!! Nie wiedziałam, gorzej niż justin bieber

    Vicky11
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Oglądałam z nią wywiad w którym dziennikarz poruszył temat koncertu w Manchesterze i rozpłakała się jak na zawołanie… a później promienna przeszła do kolejnej odpowiedzi. Czasami mam wrażenie, że to wszystko jest ustawione i ma służyć tylko do promocji jej wizerunku… Trzeba mieć silną psychikę, aby być tak wpływową osobą jak ona.

    A Mac Miller – ogromna strata dla muzyki… to był bardzo wrażliwy artysta.

    SingAsong
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Nie wiem… Nigdy nie uważałam jej za artystkę a raczej za osobę wykonującą rzemiosło… Strasznie sztuczny i tandetny z niej twór, chociaż głos ma dobry.

    Jackie
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    A tobie nigdy nie zdarzylo sie byc w takim stanie emocjonalnym, ze probowalas sie trzymac i usmiechac? To, że potem przeszła do zachowywania sie normalnie rownie dobrze mogloby wskazywac na wlasnie taka próbe grania przed publika, ze wszystgko jest ok. Nie wierze, ze ktos przezyl na wlasne oczy masakre nie wzial jej do siebie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ariana Grande ma problemy psychiczne + Mac Miller"

Przewiń na górę