• Autor
    Odp.
  • Bognakoko
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Czy badacie same w domu piersi, a jak często u ginekologa? Bo mój nigdy nie badał mi piersi…

    doka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja właśnie jakoś ostatnio mam dziwne przeczucia. gin mi nigdy nie badał piersi, sama ostatnio próbowałam sobie sprawdzić ale nie wiem właściwie co mam odczuwać… czuję jakieś większe grudki ale to wydaje mi się węzły chłonne ale znowu takie twarde i większy po lewej stronie… sama nie wiem. a u mnie w rodzinie jest predyspozycja do tego typu nowotworów niestety i chyba czas się wybrać bo wiek 29 jest niebezpieczny z tego co słyszałam

    nancy11
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja regularnie, przy każdej cytologii badam te u ginekolog piersi 🙂

    Doris_Toris
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    polecam samokontrolę w domu jako uzupełnienie badań w gabinecie, ja używam rękawicę która zwiększa czucie w dłoni no i przypomina o regularności badań

    agatex321
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    mi badał i pokazuje za każdym razem jak mam sama w domu to robić i każe badać raz w miesiącu samej

    syska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    pójdę do ginekologa to się zbadam u niego i niech mi pokaże co i jak bo niby wiem jak to robić, ale nie wiem co powinno mnie niepokoić jeżeli chodzi o grudki, bo ja ogólnie mam jakieś grudki itp, ale…. no nie wiem. zawsze je miałam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Badanie piersi"

Przewiń na górę