Bańki chińskie na cellulit!!!

  • Autor
    Odp.
  • Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    BAŃKI CHIŃSKIE jedyny realny sposób na pozbycie się cellulitu!

    orzechowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Eee? Bańki? A zaklęcia też do tego?

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    haha… nie no, piękny temat.
    ale tak dot. tematu – masaż bańkami chińskimi jest dożć skuteczną formą masażu, również okolic ciała narażonych na lub już posiadających cellulit.
    chodzi o to, że wytwarzają swoiste podciżnienie, bo zasysają skórę. od czasu do czasu stosuję ten masaż, ale trzeba mieć samozaparcie, żeby regularnie go robić, bo nie oszukujmy się, ale jest dożć męczący…

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    haha… nie no, piękny temat.
    ale tak dot. tematu – masaż bańkami chińskimi jest dożć skuteczną formą masażu, również okolic ciała narażonych na lub już posiadających cellulit.
    chodzi o to, że wytwarzają swoiste podciżnienie, bo zasysają skórę. od czasu do czasu stosuję ten masaż, ale trzeba mieć samozaparcie, żeby regularnie go robić, bo nie oszukujmy się, ale jest dożć męczący…

    kurcze no własnie – sporo samozaparcia, tym bardziej, że do przyjemniejszych niestety ale nie należy…
    w moim przypadku strasznie się męczyłam, po bańce wychodziłam cała posiniaczone, że zamiast pomarańczowej – granatową skórkę miałam więc nie podeszłabym to tego 2 raz, no ale cellulit jest i trzeba z nim coż zrobić.
    Dlatego trochę poszperałam i znalazłam inne zabiegi jak Vela Shape czy Vela Smooth, które bez siniaków spowodowały, że skórka jest jędrniejsza, nie ma bruzd – jestem zachwycona i polecam 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    nie każda sobie może robić masaż bańką chińską, a jak chcecie się pozbyć cellulitu, to polecam się wybrać do Good Time day spa do pani Irminy ona dobierze odpowiedni zabieg, powie co będzie najlepsze, żeby się go pozbyć.

    sksmgnyjebhT9
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    pisałam już na forum, że ja tam szału nie widzę, ale może nie masuję jak trzeba….

    Grizzel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    ja próbowałam – ale chyba coż nie tak zrobiłam – i siniaki ogromne miwyszły. Więc się zraziłam i je omijam. Ponadto bolało mnie strasznie. ://
    Więc bańkom szybko podziękowałam – chociaz faktycznie w wielu miejscach czytałam że sa niezłe i działają. Ja jednak znalazłam prostszy sposób. Nawet teraz – siedząc przy komputerze mogę go wykonywać 😀 Bo jest bardzo prosty – smarujemy się odpowiednim komcentratem, potem owijamy folia – oczywiżcie nie pierwszą lepsza tylko atestowaną do body wrappingu i siedzimy sobie pod kocykiem 30 – 45 minut 🙂
    Reszta robi się sama za nas 🙂 I co żmieszne – działa :DI to jak:) Już o jednym razie skóra lepiej wygląda – a po kilku widocznie mniejszy cellulit. Tylko ostrzegam 🙂 Grzeje a nawet pali 🙂
    A dla niedowiarków dowody zdjęciowe na blogu

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Opinie na temat masażu bankami chińskimi sa podzielone,jedni chwalą natomiast dla innych jest to ból i zero efektów. sama nie próbowałam i nie wiem która wersja jest prawdziwa,ale chyba jednak sam masaż na cellulit to za mało.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Bańki chińskie mogą okazać się skutecznym sposobem w walce z cellulitem. Masaż bańką chińską wykorzystuje podciżnienie i jest oparty na zasadach starożytnej medycyny chińskiej. Polega na zassaniu skóry i tkanek leżących pod bańką. Poprawia mikrokrążenie skóry i rozbija tkankę tłuszczową, wygładza i ujędrnia skórę, usuwa toksyny z organizmu.

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Bardzo fajnie,że ktoż wreszcie opisał szczegóły,jeżeli faktycznie jest to dobre i sprawdzone,to chyba sama też zacznę chodzić na takie zabiegi:0 Ciekawi mnie tylko ile kosztuje,zna ktoż może cennik?

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    ja kupiłam banki przez neta i sama w domu robię masaz przed sezonem. nie jest to najprzyjmeniejsze, ale za to skuteczne

    Pamaluk.Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Samej taki masaż jest chyba mało wygodny i najlepiej jeżeli robi to jednak profesjonalistka,więc wizyta w studiu kosmetycznym będzie czymż jak najbardziej wskazanym. Czekam na wasze opinie jeżli już ktoż będzie po:)

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    W walce z cellulitem stosuje się również:
    -zabiegi karboksyterapii
    -endermologii
    -zabiegi przy użyciu Cellactora
    -technologia Maximus Trilipo.

    KochamZdrowie_com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Słyszałam podobne opinie,jakoby masaż bańkami chińskimi na cellulit był bolesny,ale za to w miarę skuteczny. Jakie jest wasze zdanie w tej kwestii?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bańki chińskie na cellulit!!!"

Przewiń na górę