bazy pod makijaz, maseczki??

  • Autor
    Odp.
  • aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    jakie stosujecie laski maseczki na twarz w celu popray wygladu skory przy cerze mieszanej? i czy stasujecie baze pod makijaz a jak tak to jakiej firmy.. dzieki:)

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    ostatnio kupiłam bazę pierre rene.Nie mam porównania, bo nigdy nie używałam innej, ale ta ujdzie nawet…ładnie sie po niej kosmetyki rozprowadzają.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jesli chodi o baze pod podklad…nie uzywam.

    uwazam to za przesade: ile na tej twarzy mozna miec?!

    jedyny fragment twarzy, na ktorym czasem uzywam bazy to powieki. jesli juz uzywam cieni do powiek to zawsze z baza lumene.

    nie mam cery mieszanej…raczej normalna w kierunku suchej. lubie maseczki nawilzajace. czasem funduje sobie oczyszczenie zielona glinka.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Używam maseczek oczyszczających i nawilżających.Czasem po prostu rzucam na twarz kilka plastrów ogórka żeby odżwieżyć skórę 🙂
    Co do baz pod podkład… od kilku miesięcy wogóle nie używam podkładu więc bazy pod niego tym bardziej 🙂 jedyne co mi wystarcza to mużnięcie twarzy pudrem brązującym i tyle z mojej 'tapety’ 😉

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Ja kiedyż używałam maseczek, ale nie znalazłam nic odpowiedniego dla siebie. Co do bazy, to nabyłam silikonową oriflame, ale jakiejż znacznej różnicy nie widzę kiedy ją stosuję.

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    fajne sa takie maseczki jednorazowe. po dwie torebki sprzedaja i mozna sobie sprawdzic jak co dziala. ja uzywam i jestem zadowolona szczegolnie z nawilzajacej. jako baze zawsze uzywam podklad po prostu.

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    no spoko ale jakiej firmy najlepsza jest wygladzajaca maseczka ewentualnie ta oczyszczajaca? mialyscie kiedys robiona dermobrazje?

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    nie wiem co to jest. z maseczek jestem bardzo zadowolona tych garniera i nivea wlasnie co sa w saszetkach.

    asiolcza
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jeżli już jakąż bazę używam, to tylko silikonowej. Rewelacja!

    legalnablondynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Nie mam cery mieszanej,więc chyba nie pisać jakich używam skoro mamy inne cery:
    A jeżli chodzi o bazy pod makijaż z Oriflame’u,ale to używam tylko na większe wyjżcia typu randka,disco,bar.

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Dla mnie numerem jeden jeżli chodzi o bazy jest rozżwietlająca Guerlain, Meteorites Perles, Light – Diffusing Perfecting Primer. Twarz wygląda po niej na wypoczętą i jedwabiżcie gładką, podkład trzyma sie baardzo długo.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ponoć dobra baza jest z inglota…
    nie używam bazy, bazę się używa bardzo rzadko bo zatyka pory… wiec baza nie na codzien 🙂

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    To prawda,że baza zatyka pory! Nie wiem ike masz lat ale sądze,że gdy jest się jeszcze młodym powinno się używać jak najmniej kosmetyków-dobrze ktoż tam wcesniej napisał-ileż tego można ładować na buzię?!
    a jeżeli jeszcze masz cerę mieszaną (pytasz o takie maseczki) to tymba5dziej pasowałaoby zrezygnować z bazy bo zanato obciążona buzia produkuje znacznie więcej sebum i pojawiaja się wypryski!
    Ja np mam skóre tłustą i moją jedyn bazą pod makijaż jest dobry krem antybakteryjny-matujący! Na zmatowinej skórze makijaz trzyma się lepiej i dłużej!

    A co do maseczek to polecam Maskę z Zieloną Glinką Ziaji-kosztuje jakież 6 zł a jest żwietna!

    Elizabeth
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    raz na tydzień maseczka na pewno nie zaszkodzi, a im wczeżniej zaczyna sie pielęgnacje buzi tym lepiej

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    wczesniej nigdy nie mialam problemow z cera a teraz chyba przez zmiany hormonalne mi sie pogorszyla i stosuje maseczki bo mi sie troszke syfow porobilo i proboje je wykosic. wczesniej uzywalam tylko te nawilzajace bo po nich to od razu inna cera jest , taka bardziej sprezysrta. baza zatyka pory ale jak jestem juz przyzwyczajona do makijazu to mi trudno bez niego. staram sie rano i na noc oczyszczac dobrze buzie, w koncu na ulicy zanieczyszczenia tez zatykaja pory.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bazy pod makijaz, maseczki??"

Przewiń na górę