bieganie dobry na celulit?

  • Autor
    Odp.
  • maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Zaczynasz biegać, aby zrzucić parę kilogramów? Dobry wybór, bo bieganie to jeden z najintensywniej spalających tłuszcz sportów, jakie można wybrać. Dodatkowo regularne bieganie skłania do zmiany diety na zróżnicowaną, bogatą w witaminy i mikroelementy, a ubogą w zgubne tłuszcze. No i woda – trzeba pic duzo wody nie gazowanej.

    Ja kiedyż biegałam ale strasznie łydki mi się umiężniły,tak samo po rowarze.

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    A ja slyszałam że lepszy jest intensywny sparem wpadajacy w marszobieg, i chodzenie po schodach. Po co od razu juz szalec z bieznia?

    Odstawcie samochody i zacznijcie wiecej nog uzywac i starczy 😉

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Drooga przyjemnożć ta bieżnia i duzo miejsca zajmuje w domu…

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    ja mam maly cellulitis na ktory pomagaja rozne kremy, polecam z Avonu 🙂

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    wiosna wreszcie przyszła… może by tak pobiegać w plenerze? 🙂

    estranea
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    zdecydowanie polecam moze nie tyle bieganie, bo to nienajzdrowsze na betonie, ale szybkie marsze:)ajk sie przejdziesz z godzine do pracy to poczujesz jak dobrze ci to robi na nogi, na cellulit tez pomaga, tylko ze efektow nie widac po tygodniu, neistety…

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Byla bym piekna gdybym miala w zyciu dosc czasu na te dwie rzeczy (sex i biegi)…szkoda ze rezczywistosc jest troche inna :/

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    prawda jest taka ze jak sie chce to sie zawsze znajdzie czas…a jak sie nei chce to i wymowka sie dobra znajdzie. ja zaczelam biegac i jak na razie sobie chwale:)

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Kurcze mi sie jakos nie chce biegac 😉 Nie mam wogole kondycji.Heh
    A poza tym w moim malym miescie to dziwnie by na mnie patrzyli ludzie, bo nawet nie ma gdzie biegac. Fakt, sa lasy w okolicy ale tak sama po lesie sobie chasac to chyba malo przyjemne 😉

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Kurcze ja też nie jestem zadowolona ze swoich nóg, zwłaszcza ud…
    Są okropne, tłuste i ten cellulit 😕

    Jak narazie to staram się dużo, często chodzić, ćwiczyć w domku i stosować kremy wyszczuplające, ale brakuje mi wytrwałożci w tym wszystkim…. maksymalnie chyba 2 tygodnie wytrzymałam 😕

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    bardzo dobrejest biaganie i jazda na rowerze.prysznic zimno cieply i szczotka z naturalnego wlosia efekt bomba….jelsi jest zaawansowany jakis doustny srodek na rynku jest ich duzo od cla po herbatki oczyszczajace zobacz na [usunięto_link]

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Hmmm dobre jest bieganie do kosmetyczki 🙂 Żelazko Antycellulitowe – zabieg dla leniuszków nie lubiących ćwiczyć 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Nie wiem, jak do końca ma się bieganie do cellulitu, czy faktycznie jest skuteczny jeżli chce się walczyć z pomarańczową skórką, ale na pewno nie zaszkodzi. W końcu każda forma ruchu dobrze działa na naszego ciało.
    Ale mnie się wydaje, że dużo bardziej skuteczne będę inne ćwiczenia, które przede wszystkim skupiają się na nogach. Np takie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    mnie się wydaje, że takie ćwiczenia nie tylko pomogą nam w walce z cellulitem, ale też będą żwietną zabawą

    edit:
    jakubek

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jest…

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    bieganie jest bardzo bardzo bardzo dobre na cellulit, poniewaz biegnac, w sensie joggingu ale jesli lubicie to nawet sprintem :p podczas biegu ujedrniaja sie uda i posladki, poprawia sie krazenie, wiec zle substancje nie osiadaja, tluszczy czyli cellulit rozbija sie i zmniejsza. polecam bieganie ale tez masaze. a zeby osiagnac naprawde dobry efekt i to na dligo trzeba olaczyc diete masaze, sport i kosmetyki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bieganie dobry na celulit?"

Przewiń na górę