• Autor
    Odp.
  • Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Ubieracie czasem dla swoich partnerów coż szczególnego… ??

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Mój facet bzikuje na punkcie pewnego czerwonego gorsetu, więc czasem specjalnie dla niego zakładam go.

    madziula
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    mój uwielbia sexi stroje
    i oczywiżcie najbardziej gorsecik – to chyba już norma u facetów – do tego obowiązkowo pończoszki-kabaretki 😀

    miło jest czasami też założyć coż takiego i poczuć się naprawdę sexi
    a przy tym widzieć „pożerające” spojrzenie ukochanego 😀 😀 😀

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Mój pewnie też lubi.. ale jakoż nie mamy okazji na takie zabawy 😛

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Pończochy i buty na obcasie…i najlepiej nic więcej;)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a ja nie… jak kiedyż będziemy mieszkać na swoim to czemu nie 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mojego faceta nie kreca ani czerwone gorsety, ani stringi z diamencikami i brokatem…nie lubi pseudoseksownej, banalnej, jednoznacznej tandety.

    bardzo sie z tego ciesze, bo bielizne dostaje w prezencie stosunkowo czesto. a wiadomo, ze dostaje to, w czym moj facet chce mnie ogladac.

    a wiec…dziewczeca prostota oysho-slodkie, ale nie przeslodzone kompleciki, elegancja intimissimi, rzadziej klasyka triumpha. sama lubie tez bielizne z reseved, zary i h&m.

    generalnie…bez obciachu.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    raczej nie bardzo:/ jak bedziemy na swoi to na pewno a teraz tak troszke nie bardzo ale sie poprawie:)

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Każdy facet lubi gorseciki,pończoszki. Stwierdzenie,że facet kupuję mi często bieliznę kojarzy mi się z tym,że jak sama sobie kupie to jest obciach.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Każdy facet lubi gorseciki,pończoszki. Stwierdzenie,że facet kupuję mi często bieliznę kojarzy mi się z tym,że jak sama sobie kupie to jest obciach.

    nie kazdy.

    a jesli chodzi o twoje skojarzenia…no coz…perfumy, kwiaty dostaje rownie czesto. po prostu: prezenty.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    chyba każda kobieta ubiera dla swojego mężczyzny coż szczególnego i wyjątkowego. Ja bardzo lubię takie seksowne wdzianka, ale raczej staram się ubierać się seksownie ale nie wulgarnie wiecie o co mi chodzi;)
    czasem zakładam jakiż komplet a czasem gorset jak np coż w tym stylu [usunięto_link] piękny, ale też nieco niewinny.
    I myżlę, że panowie też lubią oglądać swoje damy serca w czymż wyjątkowym. Mam rację ?? 😉

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    A moim zdaniem jednak każdy facet lubi jak jego partnerka zakłada seksowna bieliznę,gorsecik itp. To lezy w ich naturze i na pewno po wiele prożciej jest kupic taką bieliznę niż np dobre perfumy.

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Mojemu podobają się zwykłe satynowe koszulki !

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Zda za się, ale najlepiej włażnie jak to facet kupuje to co mu się spodoba – jak jak to zdecydowanie wybieram tez coż takiego, żeby potem móc ewentualnie jeszcze na co dzień tego używać – np. [usunięto_link] – można normalnie używać na co dzień 🙂

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Ja tez wole zeby mozna w tym bylo chodzic na codzien.
    bella123- komplecik po prostu slodki:) tyle, ze na tej modelce to tak jaby wisial

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bielizna…"

Przewiń na górę