Bielizna dla mężczyzny HELLO KITTY ?

  • Autor
    Odp.
  • bartamis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    raczej nie kupiła bym takiego prezentu obciach totalny dla faceta chyba ze ma poczucie humoru

    marysia21
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    czemu obciach?
    Ja dla swojego kupuję często bokserki np. Bokserki CALVIN KLEIN, są naprawdę odlotowe, np. fluorescencyjne i inne.
    Uważam że to dobry prezent.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Kup mu lepiej normalne porządne gacie lub coż praktycznego. A helo, elo zostaw na walentynki czy inne „wyszukane”żwięta:D Chociaż gacie jak gacie, pewnie i tak będą noszone jak każde inne 🙂

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Z takim wzorkiem by były spoko ;P
    [usunięto_link]

    johny3329
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja uwielbiam Adele, ale tylko koncertowe wykonania utworów. Te z płyt są takie bezpłciowe 🙁 mam nadzieję, że wyda płytę koncertową. Jest tu jakiż jej fan? Któy utwór lubicie najbardziej? :((

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Dla faceta Hello Kotty? Cóż to za pomysł? O_o Nie ma lepszych prezentów? Dla mnie to raczej żmieszne nie ejst…

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    Zależy od faceta, jeden się użmieje i będzie chętnie nosił, inny się obrazi i tyle 🙂 każda z nas najlepiej zna swojego chłopaka i wie czy mu prezent będzie się podobał czy nie.

    angelapowazna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Porażka;d

    UrbaniakK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    noż co chcesz

    dana65
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Fajny, pomysł ja raz kupiłam bokserki w kolorze żywego różu i powiedział , że nie będzie chodził a jednak chodził 🙂 hehehe

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bielizna dla mężczyzny HELLO KITTY ?"

Przewiń na górę