Bielizna Kinga

  • Autor
    Odp.
  • filizaneczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Hej dziewczyny, zastanawiam się czy któraż z was zna markę Kinga. Ostatnio przeszukując portale często natykam się na tę markę. Macie jakież dożwiadczenia? Osobiżcie sprawdziłyżcie jakożć tej bielizny?

    filizaneczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Ale w prasie też się ta marka pojawiła, więc może rzeczywiżcie rożnie nam jakaż nowa polska firma o wysokiej jakożci.

    zajrzałam na ich stronę i mają też serie Sophie Verney, które są na duże piersi (do rozmiaru H! Boże, aż mnie kompleksy zaatakowały).

    Mnie akurat natura nie obdarzyła dużym biustem, więc pewnie rozmiarówka Kingi mi wystarczy.

    Ceny nie są jakież wygórowane, więc może warto spróbować (nawet jeżli połowa tych opinii w necie to spam;)). Napiszę jak wypróbuje na własnej skórze 🙂

    filizaneczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    ok dzięki za informacje. Nie słyszałam o tym portalu – poszperam między opiniami i zażaleniami 🙂

    a jak będę mieć osobiste dożwiadczenia, to też je przekażę dla potomnych 🙂

    Kate85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Filizaneczka, Kinga z mojego doswiadczenia jest calkiem nie zla. Rozmiarowka faktycznie na male i srednie biusty. Chociaz wspomniana przez ciebie linia sophie verney chyba jest faktycznie na wieksze. Nie chce cie wprowadzic w blad bo tej rozmairowki dokladnie nie znam. Sama nosze rozmiar 70 C wiec nie mam problemow ze znalezniem kompletu. ALe jesli chodzi o wytrzymalosc i komfort noszenia to moge polecac. Fajnie sie nosi.

    filizaneczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    więc widzę, że będę musiała osobiżcie sprawdzić te wszystkie rewelacje na temat Kingi i wtedy się dowiemy czy to wszystko zasługa spamerów czy może rzeczywiżcie to całkiem fajna marka 🙂

    filizaneczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    widzę, że spamerzy są waszymi wrogami nr. 1!

    Natomiast muszę cię zmartwić, ale to co podesłałaż nie jest moim autorstwem (choć w tym wypadku pewnie zlokalizowaliżcie spam).

    Jak widzisz ja nie czekam na żadne pochlebne (tym bardziej sama ich nie wypisuje), ale na wasze szczere opinie, bo na prawdę chciałam się dowiedzieć czy dziewczyny, które znają tę markę mają dobre dożwiadczenia. interesuje się modą, nwożciami, też w dziedzinie bielizny i dlatego założyłam ten wątek.

    Joannaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Oj dziewczyny, nie kłóccie się:)

    Jeżli chodzi o bieliznę „Kinga”, to musze przyznac, ze mają bardzo ciekawe kreacje. Tylko niekiedy jest mały problem z rozmiarówkami. Ale to chyba norma;)

    Sexi-Women_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    To zawsze może się zdarzyć,często z rozmiarem występują największe kłopoty,dlatego wolę kupować przez internet. Tam mamy zdecydowanie największy wybór.

    AnnaW77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Kinga to polska marka wiec bardzo solidna. Dostepna w kazdym rozmiarze, ja znalazlam tutaj [usunięto_link]. Polecam 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bielizna Kinga"

Przewiń na górę