• Autor
    Odp.
  • maagdeczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Czeżć!
    Biorę BIO CLA od niedzieli(dziż jest mój 5-ty dzień diety). Zrzuciłam już 2,5 kg jedząc normalne trzy posiłki dziennie. Poza tym chodzę codziennie na bieżni około godziny(czasem troszkę więcej, ale nigdy krócej) i stosuję ćwiczenia na miężnie brzucha(6-tka WEIDERA), które są opracowane na 6 tygodni. Efekty są niesamowite, ale wymagają silnej woli i w tym włażnie pomaga mi BIO CLA, po którym nie czuję głodu. Tabletki są dożć drogie(kuracja na 10 dni to koszt od 45-60 zł), ale naprawdę pomagają się zmobilizować.
    Piszę o tym, ponieważ wiem, jak niektórym ciężko się zabrać za odchudzanie- samej ciężko mi to przyszło, ale może dzięki moim dożwiadczeniom i przemyżleniom uda mi się kogoż przekonać, że czasem warto się pomęczyć.
    Mam 160 cm wzrostu i moja obecna waga to 69,5(było 72:)). Dwa lata temu się odchudzałam i dwa m-ce schudłam 10 kg ale prawie się głodziłam i niestety znowu przytyłam tylko że z nawiązką.Zawsze moja waga dochodziła do 70(68 najwięcej), ale gdy przekroczyła tą znienawidzoną liczbę postanowiłam coż z tym znobić.
    Za wszystkie odchudzające się Panie i Panów trzymam kciuki!

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    strasznie drogie te kapsułki 😯

    co to za ćwiczenia ta 6-tka Weidera ❓ nie słyszałam 🙄

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    melanka poszukaj w necie…
    faktycznie drogie, to już telewizyjny Clarinol BIO CLA jest tańszy 🙂 i widziałam dużo pozytywnych opinii w necie na forach o tym produkcie.

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ja na przyklad biore namoiwla mnie kolezanka pisala bloga o wszystkich srodkach wspomagajacych odchudzanie i sie wskusilam dziala i cellulit znika dzieki Bogu bo taki juz mialam ze wstyd…….podesle link jak sie dokopie:)

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    a clarinol cla to nie to samo co bio cla? 🙄 jaka jest różnica?

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    bio cla to jest to z zieloną herbatą a clarinol cla to coż innego, poczytaj sobie o tym na stronce [usunięto_link]

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    to poprostu rozne produkty, ale oba zawieraja CLA.
    Clarinol jest w kapsułkach 🙂

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Ważne, że pomaga zrzucić kilogramy, nie szkodzi zdrowiu, a czy kapsułki, czy syropek, czy mazidełko…

    platynowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    6 weidera jest naprawdę skuteczna, sama zobowiązałam się tylko do 3 tygodni, ale widziałam już efekty, teraz znowu planuję sie odchudzać;D tylko, po żwiętach;> zapisuję się na aerobik, rezygnuje z mojego uzależnienia, największej zmory i przeklinam człowieka który wymyżlił słowo 'słodycze i cukierki’ 😀 nie mogę się odpędzić od nich, przy wzrożcie 168 cm waże 63 kg, może optycznie to nie razi, ale ja źle się z tym czuję. Także dziewczyny, pokażmy ze potrafimy 🙂 przy odrobinie silnej woli:) i motywacji 🙂

    [usunięto_link] <--- 🙂

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    6 weidera jest naprawdę skuteczna, sama zobowiązałam się tylko do 3 tygodni, ale widziałam już efekty, teraz znowu planuję sie odchudzać;D tylko, po żwiętach;> zapisuję się na aerobik, rezygnuje z mojego uzależnienia, największej zmory i przeklinam człowieka który wymyżlił słowo 'słodycze i cukierki’ 😀 nie mogę się odpędzić od nich, przy wzrożcie 168 cm waże 63 kg, może optycznie to nie razi, ale ja źle się z tym czuję. Także dziewczyny, pokażmy ze potrafimy 🙂 przy odrobinie silnej woli:) i motywacji 🙂

    [usunięto_link] <--- :)

    Pewnie, że potrafimy:)Ale tej silnej woli trzeba więcej niż odrobinkę. Powodzenia dziewczyny!

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    lato idzie wiec postanowilam wziac sie za siebie, i tak czytam ten temat i inne podobne i zastanawiam sie nad kupnem Clarinolu CLA, nie musze zrzucic wielu kilogramow, bardziej zalezy mi na ujedrnieniu ciala i wysmukleniu go…

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    mysle ze dobrze wybralas, mnie tez clarinol pomogl jesli chodzi o ujedrnienie ciala i cellulit 🙂 no i nie mam efektu jo-jo wiec to jest bardzo istotne…ale co najwazniejsze piszesz ze 6 weidera jest za mocna dla ciebie…mam nadzieje ze podczas brania clarinolu nie zapomnisz cwiczyc bo to jest kluczowe w tym temacie tylko w polaczeniu z cwiczeniami preparat z cla jest najbardzije skuteczny 🙂 ja sie rpzekonalam ze warto sie troche powysilac 🙂

    buffy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Czeżć!
    Biorę BIO CLA od niedzieli(dziż jest mój 5-ty dzień diety). Zrzuciłam już 2,5 kg jedząc normalne trzy posiłki dziennie. Poza tym chodzę codziennie na bieżni około godziny(czasem troszkę więcej, ale nigdy krócej) i stosuję ćwiczenia na miężnie brzucha(6-tka WEIDERA), które są opracowane na 6 tygodni. Efekty są niesamowite, ale wymagają silnej woli i w tym włażnie pomaga mi BIO CLA, po którym nie czuję głodu. Tabletki są dożć drogie(kuracja na 10 dni to koszt od 45-60 zł), ale naprawdę pomagają się zmobilizować.

    Wybaczcie, że tak sceptycznie do tych wspaniałych kapsułek podejdę, ale ja już tak mam w naturze 😉 Wydaję mi się, że te 2.5kg zrzuciłaż tylko dzięki 3posiłką w ciągu dnia i ćwiczeni. Nie sądzę żeby dzięki tym tabletką nie odczuwałaż głodu, raczej Twój organizm się przestawił i teraz wie kiedy „ma jeżć”. 8) Szklanka wody przed posiłkiem i też nie odczujesz głodu, a zjesz nawet mniej 😛

    Pozdrawiam pozytywnie 😉

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no tak jesli chodzi o spadek masy to pewnie wystarczy ale ja bym chciala jeszcze ujedrnic swoje cialo no i pozbyc sie cellulitu i boje sie ze dieta nie wystarczy 🙁 a;e popieram cie zasada MŻ jest bardzo wazna 🙂

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Prawda jest taka, że trzeba łącz7yc wiele elementów jeżli chce się schudnąć i dobrze przygotować ciało na lato.
    dieta, ćwiczenia, suplementacja- to wszystko jest bardzo ważne!

    Wiadomo, że każdy zna swój organizm najlepiej i wie co na niego działa a co nie.
    Jednak jeżli ma się poważne problemy z nadwaga albo co gorsza problemy związane tez z psychiką to najlepiej udać sie do specjalisty, np. dietetyka.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " BIO CLA + 6 WEIDERA"

Przewiń na górę