• Autor
    Odp.
  • netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Myżlę, że to dobry temat na pochwalenie się każdej z Was i każdego z Was, że w końcu kiedyż nadejdzie ten dzień, gdzie powiecie sobie TAK :). Także do dzieła.

    Otóż ja muszę się pochwalić, że 13.10.2007 powiemy sobie tak w USC o godzinie 15.00. :))

    Strasznie się denerwuję jak to wszystko wyjdzie, mam nadzieje że będzie dobrze. Ech, stress;) Myslałam że to nic, ale jednak się stresuję.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    netinka gratuluje, ale… po ci ten żlub? Jesteż pewna że to on da ci szczężcie?
    gdy będzie źle to włażnie on cię przytuli? gdy pojawią się dzieci a u ciebie zmęczenie będziesz miała w nim oparcie?

    Zastanów sie zanim podpiszesz ten durny żwistek

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Xyz, wybacz, że to napiszę, ale… to, ze u Ciebie tak to wygląda nie znaczy, że będzie tak wyglądać u wszystkich, np. u Netinki…
    Po co pisać takie rzeczy zakochanej po uszy kobiecie, która cieszy się swoim szczężciem i dzieli się nim z forumowiczkami, jedynie dlatego, że Tobie się ostatnio nie układa…? Coż takiego jej na pewno nie przekona do zmiany decyzji.

    Netinka, gratuluję. 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Ja nie chcę żeby zmieniała decyzję.
    ślub jest najcudowniejszą chwilą każdej kobiety. Trzeba zadbać o ten dzień żeby był wyjątkowy żeby wspominać go jak najlepiej.

    Tylko niech przyszła panna młoda (lub pan młody) zastanowi się czy poznała tą drugą osobę na tyle , że chce z nią spędzić resztę życia.

    Tu nie chodzi o moje humory, niepowodzenia, spójrzcie na wasz związek oczami trzeciej osoby

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    chyba sie tego nie jest pewnym do końca życia… ja sama bym sie zastanawiała czy podpisać 😛
    ale GRATULUJE… jakież przyjecie albo coż będzie??

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Gratulacje! 🙂 Powodzenia!

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    jakież przyjecie albo coż będzie??

    Hmm, myżlimy że tak, na razie szukamy… Nawet rodzice pomagają;).

    Dziękuję za gratulacje:)

    XYZ Ja po prostu nie mogę bez Niego żyć. Ja nie wiem jak potoczy się Nasze życie, ale nadzieja jest, że nic i nikt Nam nie przeszkodzi.

    Jakby co… w ciąży nie jestem ;)… (na razie, zobaczymy za kilka lat)

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    GRATULACJE!!! i wszytskiego dobrego na wspólnej drodze 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Gratuluję 😀
    Mam nadzieję,że będzie to najpiękniejszy dzień w Twoim życiu(no chyba,ze zdecydujecie się w przyszłożci na żlub kożcielny,wtedy to będzie pewnie najpiękniejsze wydażenie w Twoim życiu 😉 )

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Gratulacje ! 🙂

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    wyobrazam sobie jaki to stres i w ogole.. ale mysle ze slub koscielny bylby jeszcze wiekszym wydarzeniem 🙂 wtedy powiecie sobie sakramentalne tak przed Bogiem a nie przed pania urzedniczka 🙂 Ale mimo to gratuluje ! :*

    ania19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja wychodze za maz 15.09.2007r i powiemy sobie Sakramentalne tak przed Bogiem o godzinie 17.00.A slub cywilny bierzemy tydzien wczesniej czyli 8.09.2007r.Tez sie stresuje i denerwuje jak to wszystko wyjdzie ale wiem ze to bedzie najwspanialszy dzienj w moim zyciu…. 🙂 Netinka gratuluje i zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :)pozdrawiam 🙂

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    a ja idę 08.09.07 na wesele :D:D

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja wychodze za maz 15.09.2007r i powiemy sobie Sakramentalne tak przed Bogiem o godzinie 17.00.A slub cywilny bierzemy tydzien wczesniej czyli 8.09.2007r.Tez sie stresuje i denerwuje jak to wszystko wyjdzie ale wiem ze to bedzie najwspanialszy dzienj w moim zyciu…. 🙂 Netinka gratuluje i zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :)pozdrawiam 🙂

    Dziękuję i również gratuluję :). Powodzenia

    Aż dziwne, dopiero co powiedziałam rodzicom i bratu że biorę żlub, a już cała wież wie;)

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    netinko i aniu19!!
    Jak naszczersze gratulacje Wam żlę i życzę szczężcia i dużo radożci na nowej drodze życia, zero trosk a za to dużo użmiechu na ustach i sporo, sporo pociech!!!
    WSZYSTKIEGO NAJ!!!!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " BIORĘ śLUB!"

Przewiń na górę