bizuteria robiona wlasnorecznie

  • Autor
    Odp.
  • ewelina1990
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    jak myslicie czy bizuteria robiona przez nas tez jest szykowna czy gustowna???? czy ma to cos???

    agika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja podpisuję się obiema rękami, nie ma to jak biżuteria artystyczna 😉

    Sama od jakiegoż czasu się tym zajmuje i wciąga na maxa 😀

    Zapraszam do ocen 😉 tylko szczerze

    httxxxxxxxxxxxxxx

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Jakiż czas temu nawet kupiłam kilka drobiazgów żeby zrobić samodzielnie kolczyki.Odciągałam wzięcie się za to chyba kilka miesięcy.zaczęłam łam,ale zabrakło mi cierpliwożci.Doceniam więc te osoby,która ją mają:)

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    ja lubie. sama bawie sie w decoupage

    pasart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Czeżć dziewczyny!

    Biżuteria robiona własnoręcznie to prawdziwa frajda. Para bigli, kilka koralików czy kryształków, a wyczarować można prawdziwe cuda.

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Uwielbiam biżuterię robioną ręcznie. Jest oryginalna i wyjątkowa.Nie mam czasu, aby samemu się w to bawic,ale za to składam i komponuję sama. Kupuję koraliki w sklepie”Niebieski-koralik”, moje ulubione to te z cyrkonią. Mam już koniczynkę, różowe serce z koroną i gwiazdkę z niebieskimi cyrkoniami. Biżuteria jest cała ze srebra o próbie 925 i jest tak ładna jak Pandora, ale tańsza, co sprawia, że często powracam do tego sklepu.

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Ja sama tworze biżuterię, myżlę że taka biżuteria zakrawa w pewnym stopniu o dzieło sztuki, każda zrobiona rzecz jest inna, wyjątkowa, która jest dziełem naszej wyobraźni, dla mnie takie biżuterie są najpiękniejsze!!

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja sama tworze biżuterię, myżlę że taka biżuteria zakrawa w pewnym stopniu o dzieło sztuki, każda zrobiona rzecz jest inna, wyjątkowa, która jest dziełem naszej wyobraźni, dla mnie takie biżuterie są najpiękniejsze!!

    To pochwal się swoją biżuterią:)Chętnie zobaczę:)

    [usunięto_link]

    BizanteriaPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja tez jestem ZA. Naprawde wystarczy miec pomysl i kilka drobiazgow. Zajmuje sie bizuteria juz ponad rok i moja pasja przerodzila sie sposob na zarobienie paru groszy a co najwazniejsze oderwanie sie od szarej rzeczywistosci – jestem mama na podwojnym urlopie wychowawczym 😀

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Biżuteria hand made jest bardzo oryginalna. Na pewno jest bardziej niepowtarzalna niż te wszystkie, które można znaleźć w sklepach jubilerskich. Ostatnio na stronie wiano.eu widziałam kolczyki z haftowanymi łowickimi motywami kwiatowymi: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Na pewno nie można im zarzucić, że nie są oryginalne 🙂

    edit:
    jakubek

    olszowka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ręcznie robiona biżuteria jest super. Na allegro wszyscy kupują biżuterię modułową,taką nudną i sztampową. A przy odrobinie wysiłku można stworzyć cudeńko. 😀 npxxxxxxxxxxxxxx

    edit:
    jakubek

    bartekpe
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A czy taka biżuteria robiona własnoręcznie (pierżcionki z koralików, sznurków i kryształków Svarowsky) nadaje się na prezent dla dziewczyny?

    Wyczytałem, że Doda, Iza Miko i Foremniak chodzą w takich pierżcionkach, ale ponieważ kompletnie się na tym nie znam, chciałbym spytać was:

    Czy taka biżuteria faktycznie jest modna?

    Będę wdzięczny za każdą opinię:)

    crazyfrog
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Tak, taka biżuteria jest modna! ale wszystko jest kwestią gustu! Znasz swoją dzieczynę. Jeżli Tobie się podoba to jej też będzie!

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Polecam biżuterię handmade, tzw. artystyczną ze sklepu KoraleNatalia. Piękne, kolorowe wzory i obłędne promocje. 50 % taniej. Kolczyki, bransoletki, wisiorki i naszyjniki, korale.
    Cudne!!!

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Biżuteria robiona własnoręcznie jest żliczna.
    Zapraszam do mnie:
    Może nie jest robiona własnoręcznie, ale jest żliczna. każdy znajdzie coż dla siebie.
    Bizuteria-Magia.pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bizuteria robiona wlasnorecznie"

Przewiń na górę