• Autor
    Odp.
  • korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Zaczęło się.

    Mnóstwo promocji widzę w Empiku Online – filmy, kosmetyki, zabawki i inne rzeczy.

    Gdzieś jeszcze widzieliście coś ciekawego? Wklepujcie tutaj, ale takie pewne, prawdziwe promocje 😉 Gdzie macie pewność, że cena rzeczywiście jest niższa.

    Cortina
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja w tym roku kupilam tylko iPada w MediaMarkt, ale jestem mega zadowolona 😀

    Galarretka_31
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    A mi wypada tylko czekać na kolejne okazja 🙁

    Jackie
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Czekam z niecierpliwoscia na tegoroczny, tez kupilabym sobie iPada 🙂

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    A wiecie kiedy w tym roku przypada najpiękniejsze święto wszystkich zakupoholików? 😀

    syska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    A to nie jest trochę tak, że oni zawyżają ceny przez chwile ceny a póxniej one spadają na normalne w czasie BF?

    Joanna_1990
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Moim zdaniem nieraz ceny są zawyżane po to aby w Czarny Piątek obniżyć je do standardowej. Jeszcze trochę i przed nami kolejny Black Friday. Czekam z niecierpliwością, ponieważ można upolować fajne okazje. Ponieważ jestem osobą ciekawą świata poszukałam w Internecie co tak naprawdę oznacza Black Friday, skąd pochodzi sama nazwa i trafiłam na naprawdę świetną stronę  zailedni.pl/kiedy-jest/czarny-piatek Szczerze polecam do poczytania, ponieważ skoro obchodzimy Czarne Piątki to warto trochę wiedzieć na ten temat.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Black Friday"

Przewiń na górę