• Autor
    Odp.
  • celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    od dwoch tygodni po wstaniu rano mam ogromny bol gardla. tabletki nie wiele daja. zaznacze ze bol ten ppojawia sie tylko i wylacznie po nocy. czy ktos mial kiedys cos takiego, a jesli tak to jak sobie z tym poradziliscie?

    karoolcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Celebrity ja tez tak mialam, po wizycie u lekarza dowiedzialam sie ze to wysuszenie blon sluzowych i gardla przepisal mi wode morska w aerozolu, codziennie sobie pryskalam do noska i po gardelku, trzeba przyznac ze pomoglo

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Mnie teraz strasznie boli gardło 😥 Mam nadzieje że do żwiąt przestanie 🙄 🙄 🙄

    vangelis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Dobrze jest płukać gardło ziołami, np.: septosanem.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ja od dwóch dni mam okropny ból gardła, jest zaczerwienione, no i w ogóle jakbym kaktusa zjadła, ale tylko w nocy i nad ranem zaraz po przebudzeniu. jak wstanę to wypijam ciepłą herbatkę, biorę jedną tabletkę do ssania i mija. ale co mam robić w nocy?? budzę się co godzinę w nocy i nawet żliny nie mogę przełknąć, tak mnie gardło boli. jeżli to faktycznie przesuszenie to lipa, bo ja nie mogę nawilżać pomieszczenia w którym żpię! (mam bardzo silną alergię na roztocza). poradźcie coż pliiis, wiem że katar leczony czy nieleczony trwa siedem dni, ale jeszcze jedna taka noc to padnę…

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Dobrze jest płukać gardło ziołami, np.: septosanem.

    ja do tego plucze gardziolko woda z łyzka soli

    manja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    celebrity, tak się dzieje, jak w mieszkaniu jest za sucho. Może spróbuj nawilżać nawilżaczem, albo wypróbować sprawdzoną metodę mokrych ręczników na kaloryferze.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    popieram mokre reczniki na grzejnikach to super sprawa albo zainwestuj w kamionkowy nawilzacz do powietrza i staraj sie jesli mozesz nie spac glowa przy kaloryferze

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    teraz to ja polecam regularne wietrzenie mieszkania! Wiosna taka piekna ze aż szkoda okna nie otwierac:)

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    oj tak tylko to jest latwy sposob zeby cie zawialo i choroba murowana

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    nie mowie, zeby siedziec w pokoju przy otwartym oknie ale np. w czaise gdy robisz cos w kuchni, idziesz do sklepu czy cos innego otwprzyc okienko, zamknąc drzwi od tego wietrzonego pomieszczenie! o wiele lepiej!

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    przy obecnej pogodzie to zachecam do spacerów i hartowania organizmu 🙂
    aura przepiekna, jumor sie poprawia a usmiech sam cisnie sie na usta 🙂

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    przy obecnej pogodzie to zachecam do spacerów i hartowania organizmu 🙂
    aura przepiekna, humor sie poprawia a usmiech sam cisnie sie na usta 🙂

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    eeeeh odswierzam temat…jak dzis patrze za okno to ani humoru ani hartowania organizmu nic mi si enie chce…. 🙁

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no dzis troszke przymrozilo ale szkoda ze sniegu nie bylo 🙁 a u mnie szpital domowy brat rozlozony na gryyype jak pech to pech teraz ma wysoka goraczke i bola go miesnie….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bol gardla"

Przewiń na górę