• Autor
    Odp.
  • marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    rzadko mnie bolą uszy, a tu niespodzianka, od kilku dni idzie oszaleć, próbuję się dosta do lekarza i jak na razie to na tabletkach jadę

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Idż do lekarza i to natychmiast. Ja kiedys prawie tak straciłam słuch!

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    jedyne co mi przychodzi do głowy to lix sobie kupić, to bardzo dorbe krople które możesz kupić bez recepty a mają w składzie środek przeciwbólowy, lidokainę, myśle ze po paru użyciach bedziesz czuć poprawę ale tez dobrze by bylo wybrac się do lekarza

    MashaMag
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    i to faktycznie jakoś pomaga? ja bym poszła jednak do lekarza ;/

    amigdalina
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja mam zawsze w domu krople z antybiotykiem Dicortineff (na receptę, ale nawet obecnie lekarz ci ją wypisze zdalnie na lekarzonline.eu). Od kiedy mam dzieci to tym bardziej dbam o to żeby wszystkie niezbędne leki mieć pod ręką, bo nie wiadomo kiedy mogą być potrzebne. Obecnie jest duży problem z dostaniem się do lekarza….każdy ma tego świadomość.

    darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    nie ma na co czekać u mnie wyszło że jak myłam okna na wielkanoc to mnie przewiało i dostałam anginę wraz z zapaleniem ucha środkowego.

    nancy11
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    do lekarza szybko 🙂 a jak to Cię nie przekonuję, to polecam filmik Gosi Mostowskiej o tym, jak zapalenie ucha przeszło w sytuację zagrażającą jej życiu

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bolące ucho"

Przewiń na górę