brak ochoty u 19latki?

  • Autor
    Odp.
  • kobitka00
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam mam pytanie do was odnosnie tego, czy normalnym jest to, ze nie mam ochoty na seks? mam ponad 19 lat, kiedys lubilam pieszczoty ale tylko je, nie dopuscilam nikogo do siebie az tak blisko, teraz srednio je lubie, czasami w ogole nie mam ochoty… zastanawiam sie czy to moze wynikac z faktu, ze cialo czuje, ze to nie ten mezczyzna( jestesmy razem od roku, to na poczatku byl wymarzony facet od kilku lat, lecz wczesniej nie odwzajemnial uczucia, z czasem wyszlo wiele nieporozumien, czesto sie klocimy), czy moze na to sie nakladac depresja, stres, zaburzenia hormonalne a moze mysli zwiazane z tym iz jest to wbrew religii ( jestem katolicza i czesto nachodza mnie takie mysli). boje sie, ze cos jest ze mna nie tak, bo 90% z ktorymi rozmawiam maja ochote na seks, pieszczoty, prawie zawsze, oddaja sie temu w calosci a ja czesto myslami jestem na ziemi gdzie powinnam byc daleko stad… pomozcie mi zdiagnozowac moj problem… 🙁

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    kobitkoOO, zapraszam do mnie – Hard

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Wskakuj z nim do łoża , zakładajcie gume i jazda. Nie wiem kto Ciebie nauczał religii ,ale seks nie jest niczym co jest wbrew katolicyzmowi. Ba to jedno z tych niewielu rzeczy, które są za darmo, naturalne i przynoszą przyjemnożć, ba pomagają utrwalać więzi ponieważ wydziela się wtedy wiele hormonów. Bez dobrego seksu nie zaznasz nigdy prawdziwej miłożci 😀 Skoro Bóg kazał się kochać ,rób to 😉 Tak nas stworzono i korzystaj ,bo celibat wymyżlono dla księży i nic to z wiarą nie ma wspólnego. Jeżli jesteż wierząca to ani ksiądz ani pani z za rogu nie jest w stanie tego zmienić. To twoja wiara i Ty w pewne rzeczy wierzysz ,a seks nic tutaj nie zmieni w tej kwestii. Pomijając chrzeżcijan nawet katolicy pełniący posługę mają żony 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @izaczek wrote:

    zastanawiam sie czy to moze wynikac z faktu, ze cialo czuje, ze to nie ten mezczyzna( jestesmy razem od roku, to na poczatku byl wymarzony facet od kilku lat, lecz wczesniej nie odwzajemnial uczucia, z czasem wyszlo wiele nieporozumien, czesto sie klocimy), czy moze na to sie nakladac depresja, stres, zaburzenia hormonalne a moze mysli zwiazane z tym iz jest to wbrew religii ( jestem katolicza i czesto nachodza mnie takie mysli)

    zakochanie, kochanie i… dokochanie… nie jest niczym przeciw religii, Maleńka…
    Kochaj i rób, co chcesz… znaczy idź za słońcem – tego Ci życzę… inaczej szcężciaaa! 😀

    @izaczek wrote:

    wszystko z Tobą w porzadku, nie mozesz robić nic wbrew sobie i swoim przekonaniom religijnym chocby, bo to tylko poglębi ten depresyjny stan, który Cie dopada

    od razu wiedziałem, że Izaczek, to żwietna babka! :ok:

    @izaczek wrote:

    a jak czujesz, ze to nie ten facet, to czemu z nim jestes? po co ciagnac cos, co prowadzi donikąd?

    włażnie… weź dystans, Kochanie… trochę pomyżl… w ogóle zapraszam na moje Urodziny 😉

    poczujesz się u siebie i… może coż wymyżlisz? termo

    kobitka00
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dzięki za odpowiedzi.;) Mam strasze rodzenstwo, ktore mi takze tlumaczylo rozne kwestie na temat seksu i religii, wiem, ze musze sie jednak sama z tym uporac, bo jestem raczej inteligentna osoba, ale latwo mna manipulowac, wiec slyszac cos zlego na temat seksu od znajomych, ktorzy sa blisko Boga, po prostu zaczynam zbyt wiele o tym myslec ;/ Mówią, jak to wspaniale kochać się z jedną najbliższa Ci osobą z która sie bedzie szlo przez zycie ( nigdy jednak nie wiadomo, czy bedzie sie z nia do konca ) (…) . Niestety nie rozmawiałam z ludzmu doswiadczonymi zyciowo, oprocz rodzenstwa, które mogłoby mi jakos naswietlic ten temat. Oczywiscie i tak sama dokonam oceny i analizy tego co uslysze, ale mam wrazenie ze zbyt jednostronnie podchodze do tematu.
    Najgorsze jest to, że moj partner odbiera moj brak checi jako jego porazke, a mysle, ze to jednak zbyt bardziej skomplikowane…

    kobitka00
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Rozumiem Cie, ja myżle podobnie, jak sie zastanowie, to chyba jednak to odbija największe piętno, ale ja zdaje sobie sprawę, że chyba nie będę aż tak silna, żeby oddalić się do wiary, bo ja już tym przesiąkłam na wskroż, dobrze mi z tym, nie jestem też jakimż radykałem, nie wierze żlepo w nauki kożcioła, księży, a mimo to to zostało tak zakorzenione w mojej głowie…
    Mam też jakież głupie przemyżlenia, np takie, że jak w młodym wieku zacznie sie wspolzyc, to z czasem stanie sie to rutyną, trzeba bedzie wymyslac cos nowego bo stanie sie nudne…;/ Jeszcze nikt mi tak nie powiedział, a ja wysnuwam takie wnioski.

    kobitka00
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    On jest w zasadzie niewierzący, choć czasami sam nie wie. On oczywiżcie myżli inaczej, ale mowi, że uszanuje kazda moja decyzje… Choc wiem, że by bardzo chciał…

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    @izaczek wrote:

    kobitka, kiedyż byłam chyba dobrą katoliczką, aktywną, zaangazowaną, ale dotknął mnie problem podobny do Twojego, bo w swietle nauki Koscioła seks przedmalzenski jest grzechem…

    Tak patrząc w przeszłożć to chyba coż źle zostało zinterpretowane ,bo raczej chodzi o zdradę. A nawet jeżli nie to biblia pisana jest dla żydów tak naprawdę i nie mam nic wspólnego z naszym społeczeństwem. Pomijam to,że z tego co się orientuję to kożciół już od jakiegoż czasu akceptuję seks w wolnych związkach i takowe ,bo jeżli nie będzie postępowy zostanie odrzucony tak jak w okresie przed drugą wojną żwiatową. Tak samo dopuszcza obecnie rozwody i jedzenie mięsa w dni postów.

    A do autorki.
    Nie rób nic przeciw sobie,ale też nie traktuj seksu jako zło,bo zostaliżmy stworzeni by czerpać z niego przyjemnożć i to pod każdym względem. Poczytaj zagadnienia z fizjologi to zobaczysz ile korzyżci przynosi choćby zdrowotnych. Za grzech jeżli już wierzymy należy uważać rzeczy złe dla nas i innych. Niestety chora interpretacja i zabobony oraz warunki klimatyczne w niektórych krajach stworzyły takie ,a nie inne reguły i jest to niepotrzebnie ciągnięte przez wszystkich. To jak nie jedzenie mięsa w niektórych religiach ,które tak naprawdę wynika z uwarunkowań klimatycznych np. szybko się psujące czy nie picie alkoholu w związku z odwodnieniem i jak wiadomo mocnym działaniem w upale 😉 Jedyne co ważne jeżli nie jesteż pewna osoby to zabezpieczaj się.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    @izaczek wrote:

    że z tego co się orientuję to kożciół już od jakiegoż czasu akceptuję seks w wolnych związkach i takowe

    Kowal, z całym szacunkiem, ale co Ty pieprzysz? 🙄

    nie, nie, nie i jeszcze raz nie, w swietle nauk Koscioła seks przedmalzenski jest grzechem, nic sie w tej kwestii nie zmieniło i niestety predko nie zmieni..

    a jesli wiesz cos o tych zmianach, to ja o zrodło poprosze 😉

    Oczywiżcie ,że kożciół akceptuje seks przedmałżeński w stałych związkach. I za przeproszeniem najpierw się dowiedz. Źródeł Ci nie podam ,bo wiem to nie z internetu,a z życia. Pogadaj z ogarniętym księdzem 😉

    @mak polny wrote:

    A wolne związki akceptowane są dopóty, dopóki zakochani nie dopuszczą się cudzołóstwa 😛

    Tacy cacy,a pedofilów bronią 👿 Do tego mówią co im wygodne na dany czas. Najpierw coż jest grzechem nagle nie jest 😉 A w 10przykazaniach o tym nie ma wzmianki,

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    @izaczek wrote:

    nie znam ksiedza, który moglby takie głupoty potwierdzić..

    Uważasz ,ze to głupoty? Skoro tak to celibatu życzę do żlubu 😉 Że Ty nie znasz nie znaczy,że ja tego nie słyszałem od księży. 😉 Ba… wielu jest obecnie za zawieraniem związków, bo na razie rzymsko katolicki nie akceptuje takowych.

    @izaczek wrote:

    jeszcze raz proszę o zrodło z KKK najlepiej

    Źródło z czego? 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    Kożciół Katolicki – jeżeli jeszcze jest katolicki 😀 – uważa, że należy się wyłącznożć w miłożci…
    to jest ona dla niego, a on dla niej! 👿 nie wiem czemu to ktoż podważa… przecież w naturze…

    tyż tak jest :-

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Seksuolog nie zawsze jest idealnym rozwiązaniem na problemy związane z potencja czy libido,warto wczeżniej porozmawiać z partnerem,spróbować kilku rzeczy jak wspomnianych suplementów czy afrodyzjaków. Miło nam,że coraz więcej osób docenia tutaj nasza stronę:)

    Kamilla36
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mój facet w podobnym wieku miał problemy z potencją. Co prawda teraz z nim nie jestem, ale gdybym była, spróbowalibyśmy czegoś ze strony: https://top-supplemente.de . Tutaj jest sporo suplementów na tą przypadłość, na pewno coś by nam pomogło, gdyż sekret tkwi w odpowiednim suplementowaniu.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Obyśmy nie dążyli ewolucyjnie do seksmisji!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " brak ochoty u 19latki?"

Przewiń na górę