Bransoletka z dedykacja

  • Autor
    Odp.
  • sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Fajna, tylko że droga ?? i gdzie ta dedykacja miała by być ?

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    jak dla mnie boska. 🙂 sama bym mogła taką nosić. 😉

    blyszczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja myżlę, że bransoletkę można kupić oryginalną w sklepie, niekoniecznie internetowym, wybrać dotknąć i osobiżcie załatwić, tak bezpieczniej.

    mendinia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Bardzo fajny pomysł. Ciekawy, ja jeszcze nigdy nie widziałam żeby ktoż coż takiego dostał. Ale pewnie będzie trochę ciebie kosztować.

    barbie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Mam bardzo podobną 😀 – tyle, że srebrna wysadzana cyrkoniami. Jak najbardziej popieram Twój wybór- jest żliczna!!! I wcale nie widzę nic złego w kupowaniu w sklepach internetowych!

    Sylvia28
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    bardzo ładna 🙂 ciekawy pomysł na prezent 🙂 widziałam takie bransolety 🙂 są bardzo oryginalne 🙂 chętnie bym taka nosiła 🙂

    shanleenka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 122
    • Zapaleniec

    O jej… jak na mój gust – beznadziejna… pamiętam kiedyż była podobna w jakimż pisemku dla nastolatek… Ale o gustach się nie dyskutuje 😆

    majzuz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Uwielbiam bransoletki! epoka charms to dla mnie raj, moge dopasowywac, wybierac co tylko mi sie podoba. Trafilam na sklep artess i zaopatruje sie w zawieszki personalizowane;) Posiadaja oni rowniez wisiorki i inne ciekawe produkty. Kazdych fanow bransoletek takich jak ja zachecam do odwiedzenia artess.

    weronika560
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    No zegarek ostatnio też widziałam z dedykacją

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem bardzo fajna sprawa o ile taka dedykacja jest dla nas a nie na pokaz aby pochwalić sie przed znajomymi. Wtedy to całkowicie mija się z celem.

    Vera-Fashion_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    No to byłoby już kompletnym bezsensem,w końcu warto aby ktoż komu dedykujemy biżuterię i grawer mógł to zobaczyć,prawda? O to tutaj chodzi.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    mi tez sie nie podoba

    luna23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Też mi się wydaje, że ceny takich bransoletek są w cenie

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Takie bransoletki są teraz przede wszystkim w modzie,na topie więc jeżeli komuż się to podoba i chciałby podarować włażnie taki prezent dla bliskiej osoby to czemu nie,uważam że jest to fajna sprawa.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bransoletka z dedykacja"

Przewiń na górę