• Autor
    Odp.
  • jamaja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    czym mogę ładnie i skutecznie przyciemnić brwi? (oprócz henny)

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    codziennie ołówkiem 😀 mi zazwyczaj wychodzi ładnie i skutecznie na cały dzień 😉

    jamaja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    ale to będzie troszke sztucznie wyglądać tak mi się wydaje… a może nie mam racji?

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    mnie sie wydaje ze jakkolwiek bys je przyciemnila to bedzie to troszke sztucznie wygladac choc wszystko zalezy od tego jaki masz kolor oczu wlosow i cery

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    może cień do powiek? jest taki wybor kolorów, że na pewno dobierzesz sobie nie za ciemny i nie za jasny.
    tylko: KONIECZNIE musi to być cień matowy, nie perłowy i nie z brokatem (chyba że w wariacji wieczorowej). potrzebny Ci będzie skożnie żcięty pędzelek, i duuużo ćwiczeń, ale jak nabierzesz wprawy, to efekt (prezynajmniej moim zdaniem) 100 razy lepszy niż po kredce

    😀

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Dłuższy efekt uzyskasz stosujac henne. Fajny efekt daje. Sama nie stosuję bo mam czarne brwi i rzęsy, ale widziałam u kolezanek. Ale też wsztstko zalezy od tego jaka masz karnacje itd…

    Catkin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja mam dożć jasne brwi, takim osobom jak ja polecam brązową hennę w żelu, mam spokój z na 3 tygodnie!

    seqoya
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    a może lepiej zafunduj sobie makijaż permanentny… 🙂 i z głowy ja włażnie się wybieram 🙂

    [usunięto_link]

    Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Cień czy kredka każdego ranka jest dożć dobrym rozwiązaniem, skutecznym na cały dzień 😉 Jeżli chodzi o kredkę to dobra jest o dożć grubym rysiku, a do cienia potrzebujesz specjalnego pędzelka

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    czesc mam pytanko jak dobrac sobie wzro ladnych brwi do twarzy jak to robicie?… chcila bym miec ladny luk ale niewiem co zrobic, a znowu do kosmetyczki isc… to strata kasy..

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Ja bym Ci jednak polecila bys raz poszla do kosmetyczki. Ona Ci ukierunkuje brwi i zrobi ladny ksztalt. Potem mozesz juz sobie depilowac tylko to co odrosnie zostawiajac kszralt zrobiomy przez kosmetyczke.

    barbara987
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    moja koleżanka codziennie malowała brwi kredką i pewnego razu niechcący rozmazała się (ubaw po pachy).A niby dlaczego nie henna???
    Kupisz hennę w proszku za 4zł +woda utleniona=papka nałożysz na 20sek.(w razie potrzeby nałożysz jeszcze raz na ok 10.sek zmyjesz wodą przegotowaną lub jakimż tonikiem.po tym ,,zabiegu,, nawilżysz tcałą twarz np.b.dobrą odzywką nanobase i jesteż piękna jak w makijażu.
    W sprzedaży są gotowe papki-henna-ale w cenie ponad 20zł.szkoda kasy i nie ma pewnożci,że po użyciu reszta nie wyschnie.
    henna w proszku mnie osobiżcie starcza na mw.4 razy.-(na brwi i rzęsy)

    agness
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    to ja się z chęcią zamienię – moje brwi są aż nienaturalnie ciemne w porównaniu do koloru włosów… a rozjażnić to ich nie rozjażnię…

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Polecam przejsc sie na zakupy do Golden Rose lub zajrzec na ich strone. Swietnie wyscpacjalizowali sie w produktach do brwi i napewno znajdziecie cos dla siebie, rozne produkty spelniajace rozne funkcje, a dodatkowo spory wybor odcieni. Ja mam żwietna mascare przyciemniajaca, fajny i łatwy w obludze aplikator, nie skleja brwi, nie tworzy grudek, a efekt dlugo sie utrzymuje.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Ja z kolei z golden rose mam eyebrow styling kit w ktorym jestem zakochana, wosk swietnie utrzymuje wloski w ryzach, pesetka zawsze na miejscu pozwala usunac jakis pojedynczy wlosek, a dobrze napigmentowane cienie wypelniaja luki miedy wloskami, a efekt sie utrzymuje caly dzien bez poprawek.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " brwi"

Przewiń na górę