• Autor
    Odp.
  • korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Chcemy wybudować taras, aby mieć gdzie poodpoczywać po pracy. Wydaje nam się że najlepsze rozwiązanie to drewniany taras, ponieważ drewno kojarzy nam się z ciepłem. Myślicie że mamy dobry pomysł?? Musi to być jakieś specjalne drewno aby wytrzymało trudny eksploatacji tzn. chodzenie po nim i zmienne warunki atmosferyczne

    gruszka91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    też mam takie plany z chłopakiem na te wiosne, udało się Wam coś zbudowac? Jestem ciekawa i mam pytania 🙂

    MagdaTa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    My z mężem też za dwa tyg przymierzamy się do budowy nowego tarasu, ale póki co walczymy z naszymi pomysłami ;P

     

    Krowka_mleczna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Też szukam inspiracji na swój taras, przez kilka lat miałam płytki, ale beznadziejnie się posypały…. Pan w salonie z podłogami polecał mi deskę kompozytową, wygląda jak prawdziwe drewno, ale jest mega trwała i nie trzeba jej impregnować czy olejować – co jest super informacją 🙂 w tym salonie widziałam akurat deski kompozytowe Teraso, sprzedawca mówił, że taka deska to połączenie drewna i pvc – brzmi ciekawie… czy ktos ma doświadczenie z deskami kompozytowymi? dzięki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Budujemy taras"

Przewiń na górę