• Autor
    Odp.
  • Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Mrówka – wystarczy postawić na jakożć; szpilki muszą być dobrze wyprofilowane i wywarzone, ponadto z dobrego materiału, itd. 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nawet najlepsze szpilki nie beda zdrowe dla stop i kregoslupa…

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    włażnie mi przypomniałyżcie, ze muszę sobie jakież pantofelki kupic, takie żeby były odpowiednie do pracy. dzięki 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja musze kupic w koncu peep toe…przed praca to zalatwie. bede miec juz wtedy caly zestaw wiosennego obuwia…i zaczne rozgladac sie za japonkami:)))

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja znalazlam bardzo ladne buciki na allegro tylko niestety nie moge kupic bez przymierzenia a oto wzor :

    [usunięto_link]

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    rusalka, mi te buciki bardzo się podobają. Szkoda tylko, ze trzeba je przymierzyć. A obcasik jest duży, ale nie wiadomo czy wygodny. Bo na takiej szpilce to trzeba trochę sie pomęczyc.

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    sa tez baleriny tez bardzo ladne

    [usunięto_link]

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    rusalka baleriny bym przełknęła( tylko ta koronka w żrodku), ale te na obcasie są identyczne jak Doda ma teledysku Katharzis wiec u mnie by odpadły nie bardzo chciałabym być z nią kojarzona 🙂 😉

    parvati wiesz, że jestem taką ignorantką, ze nie wiedziałam czym są te peep toe 🙄 ❓ na szczężcie już sie dokształciłam i raczej na pewno nie znajdą sie w moje garderobie 🙂 buty całkowicie nie dla mnie 🙂 a kupujesz na obcasie czy w formie balerinek lub na koturnie?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    kupilam na malym, dosc stabilnym obcasie.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    rusłaka te na obcasie sa swietne:D
    tylko troszke duzy obcasik i jeszcze ja tez nie kupie butow bez przymierzania, trzeba pochodzic po sklepach

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    NA małym obcasie są do przyjęcia, ale dla mnie tylko na większe wyjżcia 🙂 nie noszę obcasów 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    No!kupiłam buty na wiosne 🙂 czarne,skórzane balerinki,proste,ale bardzo wygodne 🙂 jeszcze sie przymierzam do żółtych… jak szaleć to szaleć 😉

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    ja również jestem za baletkami 😉
    i też mam wypatrzoną cytrynowa pare.. ale jeszcze sie zastanawiam 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    poniewaz ostatniu kupilam trzy pary balerinek „neutralnych” do wszystkiego i peep toe, ktore tez sa uniwersalne, bo czarne…teraz tez bede mogla. zolty to kolor nadchodzacego sezonu.
    ale jesli kupie buty w tym kolorze, to beda to letnie baletki z jakimis dziurkami.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Onione,polecam,bo to najwygodniejsze buty jakie kiedykolwiek nosiłam 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Buty na wiosnę"

Przewiń na górę