Catering dietetyczny – któraż z was próbowała?

  • Autor
    Odp.
  • tomas_aneta
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Zastanawiam się czy nie skorzystać. Znacie jakież dobre firmy w Warszawie? Zależy mi bardziej na zdrowym odżywianiu niż na schudnięciu, a za bardzo nie mam czasu na samodzielne przygotowywanie sobie posiłków 🙁
    Pomożecie? 🙂 😀

    tomas_aneta
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Naprawdę nikt nic nie poleci ?
    Wolę już przeczytać tutaj opinie niż sugerować się ocenami na innych forach. 🙁

    koralm
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja znam firmę, która zajmuje się żwietnym cateringiem, ale jest z Częstochowy [usunięto_link] mają szeroki dań. Można zapytać, na jakim terenie prowadzą sprzedaż wysyłkową.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Jest teraz tego masa, zastanawiam sie wlasnie nad tym 🙂

    Wiktoria Baran
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja zamawiam Wygodną Dietę i jestem zadowolona. Zapewniają mi smaczne, zdrowe, świeże i kolorowe jedzonko a to dla mnie bardzo ważne odkąd postawiłam na zdrowe odżywianie. A dodatkowym plusem jest to, że w końcu jem regularnie!

    suzanna.w
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Polecicie mi jakiś dobry catering w Poznaniu?

    Ewelina Jelen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja bardzo polecam catering Diet4U 🙂 Przygotują wszystko wg Twoich preferencji – mają kilka pakietów do wyboru, ale jak zaznaczysz, że nie potrzebujesz chudnąć, tylko chcesz po prostu się zdrowo odżywiać to na pewno dobrze zbilansują dietę 🙂 Będzie i smacznie, i zdrowo! 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Catering dietetyczny – któraż z was próbowała?"

Przewiń na górę