Cellinea – ktoż stosował?

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wyeliminujcie nasycone kwasy tłuszczowe tj. smażone potrawy,nabiał ,a zobaczycie jak niewiele trzeba 😉

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Celinea? szczerze mowiac nie znam . Ja na moja skórkę stosuje vichy, przekonałam sie do tej serii dopiero po tym produkcie , myslałam ze ta firma specjalizuje sie w czarodziejskich kremach za duze pieniadze ale milo sie zaskoczyłam , polecam! pytac jak cos to zdam relacje z kuracji:)

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Ja włażnie zaczynam kurację z Cellinea 🙂 Przymierzałam się już kilka razy, ale w końcu pozazdrożciłam kuzynce, która pozbyła się cellulitu dosyć widocznie i sama zaczynam :]

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Hmm…na stronie Cellinea same superlatywy, może faktycznie warto spróbować. Tarina – napisz jak efekty, żebym miała jakiż żywy dowód 🙂

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Dobra jest, jak już Cellinea zacznie działać, to dam znać, bo teraz jestem na starcie, więc jeszcze nic nie widać 🙂

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Alatris, ja już trochę dłużej stosuję tabletki Cellinea, więc mogę być Twoim żywym dowodem, choć w sumie wirtualnym, bo na forum 😉 Skończyłam włażnie 2-miesięczną kurację i skórę mam wyraźnie gładszą i bardziej napięta 🙂 Przyznaję, że w tym czasie stosowałam też balsamy antycellulitowe (ale to już czężć moich łazienkowych rytuałów, więc chyba tak zostanie do końca życia 😉 ), odstawiłam na bok słodycze (bo przytyłam nagle 3 kilo :/ ) i do pracy zaczęłam chodzić do pracy na piechotę, zamiast tramwajem (a przejeżdżałam ledwo 4 przystanki, wstyd 😛 ), ale mimo wszystko wydaje mi się, że te tabletki zadziałały nieco na moją skórę od żrodka.

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Ktoż mnie uprzedził 😉 Spopielała, masz słodki avatar! 😀 To bajka mojego dzieciństwa 😉 Co do Cellinea “ jestem w polowie drogi, cellulit mam wyraźnie mniejszy (widac tylko, jak się weźmie skórę między palce, tak to jest zdecydowanie gładsza). Przyznam, że nie spodziewałam się tak szybko efektów, więc kupiłam sobie jeszcze maslo na cellulit z Ziai (jestem fanka ich kosmetyków ;), ale potem usłyszałam kiepskie opinie o tej czarnej serii, więc nie wiem, co o tym myżleć… Mnie tam podoba się anyżowy zapach 😉

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    O, widze, że Cellinea więcej zwolenniczek 😉 Zazdroszczę Wam, że tak fajnie znika Wam cellulit, też bym tak chciała… 🙁 U mnie problem jest spory i tak sobie rozważam te tabletki, bo już nie wiem, jakiego sposobu się łapać… Na razie zbieram opinie 😉

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Tarina, dzięki, hehe 😉 Darzę misia Bamse wielkim sentymentem, miałam z nim książkę -niestety nie wiem, co się z nią stało ;( To w ogóle jest jakaż skandynawska bajka, szkoda, że nie puszczają jej w Polsce ani nie mogę znaleźć jakiejż wersji w necie…

    Alatris, nie widzę problemu – kupujesz Cellinea, łykasz, dbasz o siebie i viola! Cellulit znika 😀 Moim zdaniem naprawdę nie ma co gdybać, jeżli coż działa, to warto spróbować, bo po się męczyć z brzydką skora i hodować kompleksy? Możesz jeszcze poczytać, może na jakims innym forum też ktoż Ci coż powie na ten temat 🙂

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Alatris, nie widzę problemu – kupujesz Cellinea, łykasz, dbasz o siebie i viola! Cellulit znika 😀 Moim zdaniem naprawdę nie ma co gdybać, jeżli coż działa, to warto spróbować, bo po się męczyć z brzydką skora i hodować kompleksy? Możesz jeszcze poczytać, może na jakims innym forum też ktoż Ci coż powie na ten temat :)[/quote]

    Kusisz, kusisz… Może się w końcu zdecyduję. A jakaż dietka albo ćwiczenia są wskazane czy można się bez tego obejżć? :> Bo musiałabym wygospodarować trochę czasu na ewentualne ćwiczenia czy „łazienkowe rytuały” ;), bo u mnie z czasem i systematycznożcią ostatnio kiepsko…

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Pisałam wyżej na forum, że ja biorąc tabletki Cellinea odstawiłam slodycze (więc jakąs tam diete wprowadziłam 😉 ) i zaczęłam chodzić na piechotę, ale oprócz tego ze względu na kilogramy starałam się minimum raz w tygodniu, a najlepiej dwa iżć na basen. Czasem wychodziło mi to lepiej, czasem gorzej, ale ogólnie trochę pływałam 😛 Wiadomo, że jak będziesz objadać się chipsami i czekoladą, to ciężko będzie pozbyć się cellulitu, ale troche pracy nad sobą i na pewno szybko zobaczysz efekty 🙂

    jonaszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    chociaż niektóe opinie o cellinei są przesadzone z tego co widzę (np [usunięto_link] i [usunięto_link]) to trzeba powiedzieć, że coż tam działa i swoje robi, nie wierzcie tylko, że sama cellinea spowoduje pozbycie się cellulitu. Może jakiż basenik, siłownia lub najprostsze ćwiczenia na orbitreku w domu:)

    Julciak19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    taa.opinie…jeśli chcecie znac cala prawde o cellinei to polecam wbic w googl „medtutor cellinea” żeby poznac suche fakty i „potencjalne” efekty hah

    basiabarbara
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja stosowałam Cellinee i rzeczywiście na mnie zadziałała z tym, że ja w tym samym czasie ćwiczyłam oraz pilnowałam diety. Dowiedziałam się o niej czytając bloga życie bez cellulitu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cellinea – ktoż stosował?"

Przewiń na górę