• Autor
    Odp.
  • cassiah
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Czy ktoras z Pan bierze lub brala te tabletki? Ja po 4 latach na Mercilonie zaczelam dzis brac Cerazette. Ciekawa jestem jakie sa Wasze opinie na temat tych tabletek. Troszke sie obawiam bo tylko jeden hormon i zadnej przerwy sie nie robi…Dzieki wielkie za wszelkie odpowiedzi.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Szerze mowiac nie znam tych tabletek…
    Najlepsze sa oczywiscie te z jak najmniejsza iloscia hormonow ale po raz pierwszy slysze,ze nie robi sie przerw!!!(?)
    Z tego co wiem bierze sie przez trzy dygodnie i tydzien przerwy….

    A Ty jak zamierzasz brac???

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    cerazzet bierze sie w czasie laktacji, bo one nie przenikają do pokarmu.
    Nalezy scisle pilnowac pory przyjmowania, co do godziny!
    i czesto sa skutki uboczne w postaci plamien, obnizonego nastroju i libido, zawrotow i boli glowy.

    dominika30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Tez je kiedys brałam sa super a obecnie używam nuvaring-nowy krazek dopochwowy i jest super-polecam! 😆

    betti34
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Cerazette jest super. Nie mam miesiączki w ogóle co mnie cieszy. Czuję sie dobrze. No i są skuteczne na 100%.

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    najczeżciej w Polsce stosowane podczas karmienia piersią, ale we Francji podobno przepisywanie np. palaczkom, więc nie ma żelaznej reguły, wymagają skrupulatnego przyjmowania i faktycznie można je brać bez przerwy – to, co kiedyż tam mi ginekolog mówił

    melka34
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Bez przesady z tą żelazną regularnożcią. Margines ezpeiczeństwa przy cerazette to 12h. Stosowałam przez 14 miesięcy i żadnej wpadki. Zero skutków ubocznych. Polecam

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    jestem mamą karmiącą i biorę cerazette od pierwszego dnia po połogu. Pilnuje czasu dożć skrupulatnie i nie jest to problem. Obniżenie libida – u mnie nie, za to niestety suchożć. Wszystkie inne sprawy związane z tymi tabletkami już są wymienione na poprzednich postach

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    Mi włażnie też polecono Cerazette ale powodu wieku i uzależnienia od nikotyny.

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    A chciałam dodać , że nie jest prawdą to ,że Cerazette muszą być brane co do minuty- oczywiżcie najlepiej kiedy tak jest ale gdyby Ci się zapomniało to Cerazette ma 12 godzin buforu czasowego, więc wystarczy zmieżcić się w tych 12-tu godzinach.

    Za granicą te pigułki są bardzo powszechne i zalecane, ja już używam ich długo i naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
    Polecam

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    i co cassiah zdecydowałaż się na te pigułki?

    kaskappp
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja szczerze w to wątpie. Jeżli naprawde czujesz że masz problemy, to kup sobie coż na wzmocnienie najlepiej ze slodem jeczmiennym. Przystawiaj dziecko bardzo czesto do piersi, pij dużo wody, itp. Jak poczujesz ze masz naprawde powazne problemy, to moze warto udac sie do doradcy laktacyjnego, nigdy nie zaszkodzi

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " CERAZETTE"

Przewiń na górę