chce kupic sobie cos ladnego, pomocy! :)

  • Autor
    Odp.
  • kluska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Przymierzam sie do zrobienia internetowych zakupow, wypatrzylam kilka ladnych rzeczy, ale potrzebuje porady 🙂
    Kilka jest z tego samego sklepu, bo juz go znam i im ufam. Kilka z allegro, powiedzcie co sadzicie o tych ciuszkach:
    sukienka:
    [usunięto_link]
    bluzeczka:
    [usunięto_link]
    kolczyki (kolor nr 1):
    [usunięto_link]
    czekam na Wasze opinie i porady!

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    sukienka bardzo ladna i nawet nie droga jak na sukienke. ja dla mnie mogloby w niej nie byc tej koronki na samym dole chociaz troszke uroku dodaje.
    bluzka swietna ale nie do chodzenia na codzien lecz na jakies okazje. kokardka jest urocza
    kolczyki katastrofa. ale moze dlatego ze sama siebie nie wyobrazam w takich bombach przy uszkach 🙂

    kluska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    dzięki za pomoc! 🙂 ja tez sie zastanawiam co do kolczykow, chociaz podobaja mi sie kolorystycznie 😉
    a mam jeszcze taki problem, bardzo podoba mi sie ten plaszczyk :
    [usunięto_link]
    ale nie maja go w moim rozmiarze, wiecie moze gdzie mozna takie dostac?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ojej 😯
    co do plaszczyka to juz nie chcesz znac mojej opini. to zupelnie nie w moim stylu.

    amysza
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Najlepiej gdybyż znalazła podobne ciuszkli w sklepie i zmierzyła.
    Zawsze będziesz wiedziała co i jak.

    TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Suknienka taka sobie, coż mi w niej nie gra, za to kolczyki i bluzka przecudne, masz dobry gust.

    kluska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    dzieki za Wasze opinie 🙂

    kluska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    dziewczyny znalazlam na tej stronce, ktora podawalam poprzednio jeszcze jedna fajna rzecz 🙂
    [usunięto_link]
    podoba mi sie jej kolor 🙂 jest slodka, ale nie wiem na jaka okazje taka sukienka by sie nadawala?
    Myslicie, ze w czyms takim mozna spokojnie chodzic latem, czy wiosna? czy raczej jest to sukienka na wesele, albo inna wazna impreze?

    mika1988
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Sukienki śLICZNE…. sama chciałam kupić coż w stylu tej drugiej tylko nie różową…. NIE MÓJ KOLOR 😛 Ale sukienki i ta pierwsza bluzka ŁADNE…. nawet bardzo….

    vbis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx–tu zapewne coż znajdziesz ! ! !

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ta sukieneczka wyzej sliczna tylko jakby była czarna mrrr 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jak dla mnie bardzo droga , za ciemna na lato i jakos nie zupelnie w moim stylu.
    ja bym przeszla obok niej obojetnie

    marzennka 32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie no zła nie jest, hmmm raczej wyjżciowa ale kobieca 🙂 mi sie bardziej ta podoba :
    [usunięto_link]

    a wogole zobaczcie ten komplecik jest przeżliczny
    [usunięto_link]

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    eno a gdzie w takiej sukience wyjsc? bo chyba do kosciola w niedziele. ogolnie ladna ale tylko na okazje i jakos taka strasznie elegancka

    a gorset i spodnica. wyglada jak calosc i tez j.w.

    wogole co do tej strony to jak ja przejzalam to nie kupilabym z niej nic. po pierwsze za drogo a po drugie ubieram sie raczej luzno i mlodziezowo

    impresja_switu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Podobała mi się pierwsza sukienka. Drugi link niestety mi się nie otworzył, a kolczyki z ostatniego wydają mi się troszkę sztuczne… Do Allegro mam raczej mieszane uczucia (z przewagą negatywnych). Nie słyszałam o nim zbyt wielu pochlebnych opinii, może dlatego jestem uprzedzona. Osobiżcie skłaniam się tylko do 1buta ze sklepów internetowych, bo wielu znajomych go mocno zachwala za dobrą jakożć butów. Nie jestem więc za bardzo dożwiadczona na polu ciuchów w Internecie – nie polecę ci żadnego alternatywnego sklepu:(

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " chce kupic sobie cos ladnego, pomocy! :)"

Przewiń na górę