• Autor
    Odp.
  • celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    yyyyyyymmmmm… a ile ty chcesz schudnac?

    martitazwwa87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    jest dużo sposobów na schudnięcie ale najważniejszy to samozaparcie!

    Pinkusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Sama chciałabym zrzucić tak… z 5 kilo. mimo, iż to nie wiele, nie umiem sobie z tym porazić 🙁 Może jakaż pomoc?

    martitazwwa87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    No pewnie polecam tobie aerobiczną szóstę weidera zacznij ćwiczyć codziennie a na pewno schudniesz tylko musisz pamiętać że trzeba ćwiczyć to codziennie:)

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    To zalezne jest od wielu rzeczy. Musicie napisac, jaka jest przyczyna tego, iz nie jestescie chudzi. czy jest to zly metabolizm, czy to juz tak genetycznie, czy po prostu lubicie jesc.. wtedy bede mogla cos poradzic 😀

    ale w kazdym przypadku:
    -duzo ruchu
    -ograniczone jedzenie (jednak nie nalezy przesadzac! rzecz w tym, zeby dostarczac organizmowi wszystkich skladnikow odzywczych, jednak alby jesc tylko tyle, i ile nam potrzeba i aby starac sie jesc tylko rzeczy malokaloryczne i lekkostrawne 🙂 )
    -zielona, czerwona herbata

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Polecam wode , owoce i warzywa gotowane na parze do tego ciemny chleb i finito 😆

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Ja na szczescie nie mam takiego problemu i nie musze sie odchudzac 😀

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    zdrowsza dieta(ciemne pieczywo, eliminacja weglowodanow), duzo ruchu – fitness ale spacery czy domowe cwiczenia tez nei zaszkodza. najlepiej dobrac sobie jadlospis jak sie lubi i go rzpestrzegac. moj dzisiejszy to:
    sn: dwie kromki schulstada z soja z pomidorem i ogorkiem oraz kawa z odtlusczonym mlekiem
    ob: ryba z salata bez panierki
    podwieczorek:jogurt naturalny
    kolacja: jablko
    no i duzo wody mineralnej tez musi byc:)

    sweetheart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja mam sprawdzona i co najwazniejsze skuteczna metode na zrzucenie kilku kilogramow!!! Przynajmiej w moim przypadku to sie sprawdza!!
    Zawsze jem takie normalne sniadanko- przewaznie dwie kromeczki , obiadzik nieco skromniejszy tzn. polowa takiego co normalnie jem! I tak kolo godziny 17 jakas kanapeczka czy jogurcik!! A po godzinie 18 juz nic!!! W miedzy czasie pije bardzo duzo roznych herbat, glownie owocowych!!! I jakos wytrzymuje! Ale od razu mowie, ze jak mam ochote na jakiegos batonika to tez zjem…
    Bo wole jesc wszystko ale w zdecydowanie mniejszych ilosciach!!!

    sweetheart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja mam sprawdzona i co najwazniejsze skuteczna metode na zrzucenie kilku kilogramow!!! Przynajmiej w moim przypadku to sie sprawdza!!
    Zawsze jem takie normalne sniadanko- przewaznie dwie kromeczki , obiadzik nieco skromniejszy tzn. polowa takiego co normalnie jem! I tak kolo godziny 17 jakas kanapeczka czy jogurcik!! A po godzinie 18 juz nic!!! W miedzy czasie pije bardzo duzo roznych herbat, glownie owocowych!!! I jakos wytrzymuje! Ale od razu mowie, ze jak mam ochote na jakiegos batonika to tez zjem…
    Bo wole jesc wszystko ale w zdecydowanie mniejszych ilosciach!!!

    sweetheart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja mam sprawdzona i co najwazniejsze skuteczna metode na zrzucenie kilku kilogramow!!! Przynajmiej w moim przypadku to sie sprawdza!!
    Zawsze jem takie normalne sniadanko- przewaznie dwie kromeczki , obiadzik nieco skromniejszy tzn. polowa takiego co normalnie jem! I tak kolo godziny 17 jakas kanapeczka czy jogurcik!! A po godzinie 18 juz nic!!! W miedzy czasie pije bardzo duzo roznych herbat, glownie owocowych!!! I jakos wytrzymuje! Ale od razu mowie, ze jak mam ochote na jakiegos batonika to tez zjem…
    Bo wole jesc wszystko ale w zdecydowanie mniejszych ilosciach!!!

    sweetheart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Oj przepraszam za te 3 posty podrzad!!! Mala pomyleczka!!!

    estranea
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    staram sie robic podobnie,u mnie podstawa to sniadanie.z powodu wstretu do platkow i niewielkiej ilosci czasu jem zazwyczaj kanapki.czasami gdy moj chlopak ma zryw przynosi mi swieze grahamki, ale zazwyczaj konczy sie na zapasie razowca lub szulstadzie fitness:)na pewno trzeba jesc tak zeby nie byc po sniadaniu glodna, bo inaczej na pewno bede podgryzac:(odstawilam tez ziemniaki na obiad, zastepuje je teraz ryzem, odkrylam taki pomaranczowy i dosyc niedrogi-sonko, jest spoko bo sie nie klei:)

    pszczloka maja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    ja proponuje zastosować dietę 1000 kcal naprawdę skuteczna

    CZKAWKA
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    ruch, ruch , dużo ruchu proponuję jazdę konną – super rzeźbi figurę i spala multum kalorii 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " chcę schudnąć"

Przewiń na górę