• Autor
    Odp.
  • Kulpa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Zacznij jeżć na tyle mało, aby mieć ujemny bilans kaloryczny. Niestety ale musisz liczyć wszystko co jesz. Nie objadaj się na noc, ogranicz węglowodany i dużo się ruszaj.

    Najlepiej biegaj, spaceruj, jeździj na rowerze i to codziennie

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Powiem Ci jak ja chudnę 😉 i się to sprawdza,bo lecę sobie po mału z wagi.
    Jem mniej, ograniczyłam ziemniaki itp.
    Chleb tylko razowy, ograniczam masło, zamiast tego np guacamole.
    Dużo warzyw owoców i przede wszystkim wody.
    Zrezygnowałam z słodyczy.
    Dużo ruchu i ćwiczenia na różne partie ciała

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Dzięki, włażnie ostatnio natknęłam się na wypowiedź pana Gacy na temat zdrowego odchudzania, ale kojarzę go tylko z Fat Killersów. Odchudzasz się w tym Centrum?

    dokładnie tak to on był prowadzącym w tym programie. Mam wykupiony u nich pakiet on line bo jestem często zapracowana i nie zawsze miałabym czas chodzić na zajęcia więc ta opcja on line jest dla mnie dobrym rozwiązaniem.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Zaczęłam od książki Gacy i testuję od kilku dni. Podobają mi się porady i przepisy, bo przynajmniej wszystko jest proste do przyrządzenia. Jak wygląda takie odchudzanie przez Internet?

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
    PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
    WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline*pl
    PRZECZYTAJ POZYTYWNE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Myślę, że w Twoim przypadku może pomóc strona www kliniksylwetki xja pl

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Żeby schudnąć raz na zawsze trzeba mieć dużo samozaparcia, motywacji i chęci – sama dieta nie wystarczy. Tak naprawdę uzmysłowiłam sobie to w tym momencie kiedy najzwyczajniej byłam wyczerpana i psychicznie i fizycznie. Ćwiczenia nie dawały takich efektów jak chciałam, suplementy z reklam…wiadomo…wielką ściema. Dopiero wtedy natkęłam się na różne opinie na jednym z forum odnośnie leków spomagających odchudzanie. Zamówiłam od jednej z użytkowniczek forum Adipex RS. Zaczęłam małymi acz skutecznymi krokami dążyć do swoich celów poprzez dokonywanie zdrowszych wyborów żywieniowych, jednocześnie nie rezygnując z ćwiczeń. W tym momencie mogę powiedzieć, że to działa, cały ten proces spowodował, iż po nadprogramowych 9 kg nie ma śladu i jestem z siebie bardzo dumna. W każdym razie jak macie podobny problem, lub chcecie sie czegoś więcej dowiedziec to zapraszam do kontaktu – Honoraty (kom.578554347). Pozdrawiam 🙂

    KaLipka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Na pewno kluczowe będą dobrze dobrana dieta i pakiet ćwiczeń. Ja sama akurat zdecydowałam się na catering dietetyczny z Wygodnejdiety- dzięki nim jem zdrowo, smacznie i co ważniejsze regularnie. Do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i z efektów jestem bardzo zadowolona, a mam nadzieję, ze będzie jeszcze lepiej;)

    tamara_hurkacz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Żeby schudnąć 20kg trzeba sobie uświadomić, że to pewnie potrwa bardzo długo i trzeba ułożyć sobie zdrowy plan, zwłaszcza dla psychiki

    slodyczslodyczy
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Moje odchudzanie tak na dobre to trwa polowe mojego zycia 😛 na serio.. ciagle sie odchudzam, katuje dietami i chudne a potem wracam do starych nawykow i efekt jojo. Irytyjace! Zmienilam myslenie, olałam diety, wiecej ruchu, cierpliwosci i koktajle odchudzajace. Wiem ze na wszystko trzeba czasu ale powiem wam ze czasem warto poczekac 😀

    swietaafrodyta
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    slodyczslodyczy te koktajle odchudzajace to drogie sa? po jakim czasie mozna jakies efekty dojzec i jakie sa w smaku?

    slodyczslodyczy
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    czy sa drogie to pojecie wzgledne 😀 nie wiem ile dla ciebie to drogie 😀 na ich stronie chiashake mozesz sobie poczytac. sa pojedyncze produkty ktore pijesz zastepujac jakis posilek albo cale pakiety i wtedy nie jesz nic tylko pijesz to co kupisz. mozna je smazyc, pic na zimno czy na cieplo, z woda czy z mlekiem, sa puddingi, nalesniki czy omlety. duzo opcji w roznych smakach wiec czlowiek nie bedzie mial za chwile ich dosc 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " chcę schudnąć 20 kg"

Przewiń na górę