Chłopak chce żlubu pod kilkoma warunkami

  • Autor
    Odp.
  • moniksex
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mój chłopak powiedział, że weźmie zemną żlub pod kilkoma warunkami:
    1. Podpisze intercyze 👿
    2. Podpisze papierek z którego wynika, że on może brać kredyty na firme bez mojej zgody, a ja musze go pytać o zdanie za każdym razem. 👿 👿
    3. Odzielne konta bankowe. 😕

    Wszystko ma być podpisane u notariusza i nie będzie można tego podważyć. Ja go kocham i niewiem co mam zrobić w tej sytuacji 😕 😥

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ok intercyza i konta osobne ok ale na punkt 2 bym się nie zgodziła 🙂
    i co z tego że go kochasz? a co ty masz być jego niewolnica?

    tiffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Mnie tez ten punkt drugi sie nie podoba. Czyja jest ta firma?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    zapytam wprost: to wyglada tak, ze od ma forse, firma jest jego, jest generalnie „uposazony”, a ty nic nie wnosisz (materialnie) do zwiazku?

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    No włażnie wyjążnij konkretnie jak wyglada sytuacja. Ile kasy ma on, ile Ty. Jak Wam się układa? I co najważinejsze, powiedz szczerze : boli Cię interyza i brak podziału majątku, czy brak totalnego zau fania z jego strony? Po prostu zależy Ci na kasie, czy tak kchasz swojego faceta, że nie myżlisz nawet o rozwodzie?

    b_sylwik
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 202
    • Zapaleniec

    punkt 1 i 3 ok ale 2 całkiem bez sensu. no a jeżli nie zgodzisz się na jego warunki to co nie ożeni się z tobą? jeżli tak to zastanów sie dobrze za kogo chcesz wyjżc za mąż

    moniksex
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Punkt 2 chodzi mu oto, że jak się pokłucimu to żebym mu nie zablokowała możloiwożci wzięcia kredytu i rozwoju firmy.

    Ja za dużo niemam, mam tyle co zwykła dziewczyna. On planuje w niedługim czasie zakup mieszkania i samochodu na firme

    tiffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Innymi slowy firma jest jego, wasze przyszle mieszkanie takze bedzie jego i samochod rowniez. Wnioskuje, ze to on bedzie wnosil do malezenstwa wiekszosc rzeczy materialnych. Oznacza to tyle, ze w przypadku rozwodu wszystko, co bedzie „na niego” (nie wiem, czy w calym okresie trwania malzenstwa, czy tylko „na wejsciu”) jest jego i nie podlega podzialowi. Nie powiem, ze to brak zaufania, bo w zyciu roznie bywa. Dzis ktos sie kocha, a jutro nienawidzi. To bardziej kwestia zimnej kalkulacji, ale ma do tego prawo.

    Ekspertem nie jestem, ale jesli takie warunki ci odpowiadaja (czyli to co wnosisz jest twoje i nikt ci tego nie zabierze), to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, by sie zgodzic. Po prostu facet chce miec pewnosc, ze nie straci tego, co zbudowal i na co zarobil.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Punkt 2 chodzi mu oto, że jak się pokłucimu to żebym mu nie zablokowała możloiwożci wzięcia kredytu i rozwoju firmy.

    Ja za dużo niemam, mam tyle co zwykła dziewczyna. On planuje w niedługim czasie zakup mieszkania i samochodu na firme

    Nie odpowiedziałaż. Zależy Ci bardziej na pieniądzach czy na Nim? Jeżli na Nim to w przypadku gdy będziecie razem całe życie,to wszystko będzie wspólne, a gdy On coż odwali, to Ty dostaniesz alimenty.
    Szczerze to się nie dziwie facetowi. Zależy w jaki sposób to powiedział i jak to wszystko dokładnie wygląda, ale intercyza w takich związkach (Gdzie jedna połówka ma znacznie więcej kasy od drugiej) jest jak najbardziej w porządku. A trzeba byc realistą i nawet w miłożci myżleć troche rozumiem a nie sercem.
    Ja z moim facetem pewnie też spiszę intercyzę. Fakt, że to romantyczne nie jest, no ale… 😉

    moniksex
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Zależy mi na nim, ale kaska też by się przydała 😀

    tiffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Zależy mi na nim, ale kaska też by się przydała 😀

    No to nic dziwnego, ze chce mien intercyze 🙄 Józia dobrze napisala. Jesli ci na nim zalezy i planujesz dlugie, wspolne zycie, to i tak wszystko bedzie twoje.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Zależy mi na nim, ale kaska też by się przydała 😀

    Chcesz faceta, czy jego kasę? Sama nie potrafisz zarobić?

    moniksex
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Potrafie 😀 ale jego kaska też by mi się przydała 😈

    tiffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Plus masz jeden. Jak narobi dlugow to intercyza jasno okresli, kto ma je splacac. 😆

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Potrafie 😀 ale jego kaska też by mi się przydała 😈

    Wiesz, ja chcę mojego faceta a nie jego kasę. Jeżli potrafisz na siebie zarobić to bądź samodzielna, w czym problem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Chłopak chce żlubu pod kilkoma warunkami"

Przewiń na górę