• Autor
    Odp.
  • ANIAT
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Macie dożwiadczenia w stosowaniu chromu. Czytałam, że hamuje on apetyt na słodycze. Jak sprawdzić czy faktycznie brakuje go w organiźmie, są na to jakież badania?

    reni33
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Bralam chrom.. U mnie faktycznie skutkował, ale trzeba go brać przez jakiż czas…

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Chrom ma to do siebie, że trzeba go cały czas brać ażeby schudnąć. Odstawiasz chrom wraca waga. Nie jest skuteczny.

    martitazwwa87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Brałam chrom przez jakiż czas odechciało mi się słodyczy odstawiłam chrom nie przytyłam a słodycze nadal lubie ale staram się nie jeżć tyle co kiedyż:)a jestem wielkim smakoszem:):)

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Rzeczywiscie trzeba brac przez jakis czas chrom, zeby zadziałał, ale działa.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja miałam chromdiet i nie działało

    martitazwwa87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    ja brałam zwykły chrom + jest najlepszy:)

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    A ja jak kiedys bralam chrom to jeszcze bardziej mi sie jesc chcialo 😛

    Jas
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    JA bralam kiedys chrom i w 1,5 miesiaca schudlam 7 kilo. Ale to oczywiscie nie byl sam chrom, tylko jego polaczenie z dieta i cwiczeniami. Ale faktycznie slodyczy mi sie nie chciało.

    marta 77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    mnie preparat Viva Chrom odzwyczaił od picia Coli i słodkich przekąsek, jestem bardzo zadowolona, pamiętajcie tylko, że na blokowanie apetytu na słodycze działa jedynie NATURALNY CHROM ORGANICZNY a nie jego pochodne. Polecam Vive
    [usunięto_link]

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    u mnie ro jeszcze bardziej sie chcialo slodkiego he he i przestalam brac

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Moja mama, która wręcz kocha słodkożci, kiedy postanowiła schudnąć przyjmowała chrom i jej bardzo pomogło. Więc czyli chyba to skutkuje 🙂

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    Chrom owszem mozna zazywac ale sam na pewno na odchudzanie nie jest dobra forma sama w sobie pecznieje on w zoladku dlatego nie jestesmy glodne i w ten sposob w jelitach nie wchlania sie cukier i tluszcz ale po odstawieniu ochota wraca.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " CHROM???"

Przewiń na górę