Ciekawa oferta pracy

  • Autor
    Odp.
  • zabcia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Chciałam podzielić się z Wami dożć ciekawą ofertą jaką znalazłam ostatnio w internecie. Energa S.A. organizuje dożć interesujący konkurs, w którym główną nagrodą jest praca w tej firmie. Fajna opcja dla osób kreatywnych i z pomysłami, gdyż warunkiem uczestnictwa jest przedstawienie ciekawego planu rozwoju elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Więcej informacji macie tu: [usunięto_link] . Co o tym myżlicie?

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    A ja ostatnio słyszałam, że można mieć fajną pracę pisząc blog o jakiejż firmie. Zapomniałam co to była za firma, ale wysyła ona na przykład takiego blogiera na jakąż wyspę, zapewnia mu utrzymanie i 1000 zł na miesiąc i on ma pisać o tym jak mu tam fajnie się spędza czas. Na takie stanowisko blogiera organizowany jest konkurs. 🙂 😛

    marudna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    [usunięto_link] zuzanna

    Czy chodzi o The best job in the world? To kampania organizowana chyba przez władze Australii. Na celu ma promocję okręgu trusytycznego (Queensland, zdaje się)

    [usunięto_link][/url]

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    W konkursach mogą brać udział tylko klienci ENERGI więc są mało atrakcyjne dla większożci obywateli RP.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] zuzanna wrote:

    A ja ostatnio słyszałam, że można mieć fajną pracę pisząc blog o jakiejż firmie. Zapomniałam co to była za firma, ale wysyła ona na przykład takiego blogiera na jakąż wyspę, zapewnia mu utrzymanie i 1000 zł na miesiąc i on ma pisać o tym jak mu tam fajnie się spędza czas. Na takie stanowisko blogiera organizowany jest konkurs. 🙂 😛

    To daj namiary pod pierwszym postem,wyspa by mi się przydała;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciekawa oferta pracy"

Przewiń na górę