Ciekawa twórczożć

  • Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Zastanawiam się czy udało się wam natrafić na jakąż ciekawą sztukę współczesną, mnie ostatnio zaskoczyła twórczożć Bryana Dettmetera, który potrafi rzeźbić w czasopismach, efekty są bardzo fajne, udało się wam natknąć na coż takiego i co myżlicie o twórczożci Bryana
    [usunięto_link]

    AlaMaKota
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ja gazety wykorzystuję do innych celów, np. robię z nich kolaże,
    oklejam butelki po winie (albo kupuję niedrogie szklane naczynia w ikei)
    są super materiałem, tworzywem. Szybko schną, dobrze przyjmują kleje
    i lakiery. Ten pan też ma ciekawe pomysły, ja aż tak zdolna nie jestem.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    No ja niestety też nie 🙂 Ale ta sztuka jest ciekawa….Moje dzieła z papieru to jedynie jakież cude ńka i zwierzaczki origami, które robię razem z synkiem 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    @izaczek wrote:

    spamerko reklamujesz jedynie zwierciadlo!

    To twoje zdanie, może jesteż nie czuła na sztukę ale ja wręcz przeciwnie podoba mi się to co można zrobić z papieru, tutaj masz próbkę innych dzieł Bryana, popatrz sobie to na pewno się uspokoisz [usunięto_link]

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Mi tam też ten rodzaj sztuki się bardzo podoba, jak ktoż zechciałby spróbować coż zdziałać z papierem to ma duże pole do popisu bo mozliwożci jak widzimy jest naprawdę wiele.

    AlaMaKota
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    tu trochę paper art: [usunięto_link]
    niektóre wyglądają jak zrobione z kolorowych karteczek memory,
    wiecie, takich do przyklejania na lodówkę 😉

    jak robicie sami papierowe ozdoby na choinkę, to też można z gazet 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Mnie też papier zawsze kojarzył się z ozdobami żwiątecznymi, łańcuchy które sama robiłam jeszcze w podstawówce moja mam do tej pory wiesza na choinkę, więc papier to rzeczywiżcie trwały materiał, a do tego jak się okazuje można z niego tworzyć bardzo twórcze.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Mnie też papier zawsze kojarzył się z ozdobami żwiątecznymi, łańcuchy które sama robiłam jeszcze w podstawówce moja mam do tej pory wiesza na choinkę, więc papier to rzeczywiżcie trwały materiał, a do tego jak się okazuje można z niego tworzyć bardzo twórcze.

    AlaMaKota
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    słuchajcie, tylko jak zabezpieczyć papierową rzeźbę
    przed kurzem, niszczeniem, blaknięciem, wilgocią?

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Może trzeba by było wstawić je do jakiż szklanych akwariów , wyglądałyby i tak pięknie a do tego nie ma obawy przed tym ze się zniszczą, a poza tym sama zacznij trenować to jak zniszczysz dzieło to zastąpisz je nowym

    kalifornia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a tak wracając do tej rzeźby ze Zwierciadła…to moja kumpela ma niedługo urodziny i postanowiłam sama zrobić dla niej coż podobnego, oczywiżcie w zminimalizowanje formie bo Dettmer podobno wykorzystał do tego, aż 12 egzemplarzy czasopisma, a ja bym chyba nie miała tyle cierpliwożci! A więc jutro wyciągam stare gazety spod biurka i do roboty….życzcie mi powodzenia:)

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Może najpierw zerknij na to jak Dettmer wyrzeźbił Zwierciadło [usunięto_link]

    kalifornia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ohh bardzo ciekawe, ale nie miała pojęcia, że aż tyle z tym pracy. Najpierw wycinanie stron, potem selekcja, następnie robienie zdjęć i dopiero układanie w animację!!

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    a tak wracając do tej rzeźby ze Zwierciadła…to moja kumpela ma niedługo urodziny i postanowiłam sama zrobić dla niej coż podobnego, oczywiżcie w zminimalizowanje formie bo Dettmer podobno wykorzystał do tego, aż 12 egzemplarzy czasopisma, a ja bym chyba nie miała tyle cierpliwożci! A więc jutro wyciągam stare gazety spod biurka i do roboty….życzcie mi powodzenia:)

    Życzę Ci powodzenia z całego serca. Podziwiam takich ludzi, którzy dla idei i wyższych wartożci mogą siedzieć godzinami i pracować, brawo! Pomysł z czasopismami jest trafiony, bo tam chyba jest najwięcej różnorodnych tematów na taka rzeźbę:)

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Taka twórczożć to fajna sprawa, bo każdy ma materiały w domu. Nie trzeba kupować płócien, blejtramów, farb itp. Papier, a szczególnie gazety, to towar łatwo dostępny, który jest w każdym domu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciekawa twórczożć"

Przewiń na górę