Cilest brać czy nie?

  • Autor
    Odp.
  • Honey184
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    od niecałego miesiąca mój lekarz zalecił mi tabletki Cilest ale różne opinie o nich słyszałam biore je i jak narazie wszystko jest ok raz tylko bolał mnie brzuch… i od kilku dni przy załatwianiu potrzeb fizjologicznych na papierze pojawiają sie znikome slady krwi… Jak Myżlicie to moze byc od tych tabletek?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    zalezy co masz na mysli piszac o potrzebach fizjologicznych…

    Honey184
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    mam na mysli oddawanie moczu

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    czytalas ulotke?

    to pytanie retoryczne. gdybys czytala, wiedzialabys, ze plamienia w ciagu pierwszych trzech miesiecy sa normalne.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    biorę cilest,
    przez pierwszy miesiąc plamiłam
    teraz juz jest czysto.. i nic mi nie jest :D:D

    ewlyn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A czy Wasza waga nie poszła w górę odkąd bierzecie Cilest?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    a co? myslisz, ze od takiej malutkiej tabletki przytyjesz? nie martw sie-nie bedziesz zrec jak swinia, to waga ci nie skoczy.

    moja waga nie zmienila sie, a ostatnio schudlam 5 kg, co w moim przypadku wcale nie jest powodem do radosci.

    ewlyn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Od malutkiej tabletki nie. Ale nie zapomnij, że to są tabletki chormonalne 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    to moze ty od chormonalnych tabletek utyjesz…

    ja na szczescie biore hormonalne.

    ewlyn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Widać niektórzy potafią być tylko opryskliwi po zadaniu prostego pytania.
    Ty nie tyjesz, inni moze tak. Na każdego tabletki inaczej działają – o tym chyba jeszcze nie wiesz.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    ja nie utyłam ani kilo po rozpoczęciu brania tabletek.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    moja droga, po tabletkach antykoncepcyjnych sie nie tyje. owszem: mozna troche spuchnac, przybrac na wadze od wody, ktora zatrzymuje sie w organizmie. ale wtedy wystarczy wiecej pic, zeby organizm nie robil zapasow lub zmienic piguly.

    to, ze sie tyje to mit powtarzany przez laski, ktore usprawiedliwiaja tym swoje schaby i sadlo. to nie od tabletek. to od zarcia i braku ruchu.

    pandzia69
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja biore te tabletki od pół roku i są naprawde skuteczne. Nie przytyłam i czuje sie dobrze, są też niedrogie wiec polecam 😉

    Choko_Jazz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 95
    • Stały bywalec

    Hej kobietki 🙂
    Ja tez uzywam Cilest, od 1.5 roku. Lekarz mi je przepisal ze wzgledu na niereguralne krwawienia. Nie mam zadnych skutkow ubocznych, jedyne co zauwazylam to to, ze strasznie wypadaj mi wlosy 🙁 oraz niesamowite bole glowy….przeczytalam dokladnie ulotke, i jest tam wspomnaine o migrenach, wiec musze sprawdzic czy faktycznie to tabletki powoduja bole, czy jest inna przyczyna. Pozatym czuje sie super, nie tyje, cera sie poprawila (albo mi sie wydaje :P)

    Nie robilam jeszcze przerwy, regularnie od 1.5 roku biore tabletki, i tu sie wlasnie zastanawiam, co jaki czas powinno sie odstawiac tabletki i na jaki okres czasu ?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie masz zadnych skutkow ubocznych?

    to ciekawe, bo przy bolach glowy nalezy natychmiast, bezwzglednie piguly odstawic.

    a lekarz, ktory przepisuje pigulki na nieregularne miesiaczki jest konowalem i szkodzi pacjentce.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cilest brać czy nie?"

Przewiń na górę